Materiał dekoracyjny - velvetowy szyk na Twoim stole

Bieżniki, obrusy, nakładki… - jest wiele sposobów na nakrycie stołu w efektowny sposób. Jeśli szukasz materiału, który będzie odporny na zniszczenia i wielokrotne pranie, a przy tym jest elegancki, sprawdź materiały dekoracyjne z BRW.pl. To nasze najnowsze rozwiązanie na nakrycie stołu. Jest to ozdoba zrobiona, która może pełnić funkcję obrusu lub bieżnika.

Tkanina jest dostępna w 3 kolorach: kremowym, beżowym oraz bordowym. Nakrycie jest zrobione z velvetu, który cechuje miękkość i delikatność. Velvet poprzez swój wygląd i wrażenia dotykowe kojarzy się z luksusem, co doda szyku każdemu zastawionemu stołowi czy ławie. Śliska powierzchnia błyszczy w świetle lamp, przyciągając spojrzenia. Wybierz kolor, który najlepiej będzie współgrał z wystrojem Twojego wnętrza i ciesz się posiłkiem w wytwornym stylu.

Powierzchnia tkaniny jest gładka i nie posiada żadnych wzorów, dlatego materiał będzie pasował do zastawy jednolitej, jak i wzorzystej. Możesz dobrać ozdoby na stół oraz naczynia bez obawy o chaotyczny efekt końcowy. Zaletą velvetowego materiału dekoracyjnego na stół jest również klasyczny styl, dlatego posłuży Ci na wiele ważnych okazji.

Dekoracja jest dostępna w 3 wersjach kolorystycznych. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie numeru znajdującego się na zdjęciu w komentarzu do zamówienia.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 36 cm
Waga 0.2 kg
Do pobrania