Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Brązowe łóżka w stylu rustykalnym

16 Produktów
kolor: brązowy
styl: Rustykalny
To pole jest wymagane

Styl rustykalny wprowadza do sypialni bardzo dużo spokoju, ciepła oraz przytulności. Jest to idealny wybór dla osób, które cenią sobie urok spokojnych domów na wsi i marzą o powrocie na łono natury bez wyprowadzki z miasta. Do sypialni klimat ten pozwoli wprowadzić neutralna paleta kolorów (drewno, biel, naturalne odcienie ziemi), a także przyjazne środowisku materiały, wzory i printy, które umiejętnie połączą stare z nowym. W aranżacji nie może oczywiście zabraknąć mebli. W sypialni główną rolę odgrywać będzie rustykalne łóżko. Wykonane jest ono zazwyczaj z litego drewna. Najlepiej, jeśli jego powierzchnia jest pełna spękań, słojów, sęków, a barwa jasna – wtedy aranżacja wygląda najbardziej naturalnie. Na brw.pl takie rustykalne łóżka dostępne są w standardowych wymiarach oraz wielu różnych modelach. Szeroka oferta pozwala na zaaranżowanie rustykalnej sypialni dopasowanej do indywidualnego gustu.

Rustykalne łóżko – mebel, który doda przytulności wnętrzu

Rustykalne łóżka oddają charakter pięknych mebli sprzed wieków. Swoim wyglądem nawiązują do wystroju wiejskiej chaty lub sypialni babci i dziadka. Klasyczne modele są duże, masywne, zrobione z litego drewna. W stylu rustykalnym meble nie są bogato zdobione – wręcz przeciwnie, zachowują prostą konstrukcję. Ich ozdobą jest jedynie naturalna barwa drewna oraz widoczny rysunek słoi.

We współczesnych rustykalnych sypialniach pojawiają się jednak nie tylko masywne konstrukcje, ale również te delikatniejsze, które pasują do mniejszych wnętrz. Na brw.pl oprócz klasycznych rustykalnych łóżek można znaleźć modele lżejsze, bardziej stonowane, w białym kolorze. Jednak pomimo całej swojej delikatności wyróżniają się one solidną konstrukcją oraz ręcznie szlifowanymi elementami i metalowymi okuciami. Uzupełniają je często drewniane stelaże, a niektóre modele mają wbudowane szuflady lub specjalny pojemnik na pościel.

Rustykalna sypialnia – pomieszczenie pełne dekoracji

Niezwykle urocze meble to nie jedyne wyposażenie rustykalnych sypialni. W pomieszczeniu obowiązkowo powinny znajdować się także szafki nocne – najlepiej w kolorze białym lub w odcieniu naturalnego drewna. Można na nich umieścić ozdobne lampki nocne, które będą dodatkowym źródłem światła.

Drewniane łóżko – wybór na lata

Drewniane łóżko w sypialni tworzy nie tylko przytulny klimat, ale jest także wytrzymałym i solidnym meblem na lata. Wykazuje ono dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, odkształcenia czy odbarwienia. Zaletą tego modelu z pewnością jest również jego łatwość utrzymania w czystości. Wejdź na brw.pl, wybierz jedno z naszych wspaniałych rustykalnych łóżek i przekonaj się o ich wszystkich wymienionych zaletach!

Rozwiń

Sprawdź dodatkowo: