Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Komody złote

5 Produktów
kolor: złoty
To pole jest wymagane

Złoty kolor we wnętrzu niewątpliwie dodaje elegancji i sprawia, że prezentuje się ono okazalej. Nie musi jednocześnie oznaczać czegoś negatywnego i być związanym z przesytem, ponieważ użycie go w rozsądnych ilościach sprawi, że wnętrze będzie się prezentować klasycznie i stosownie. Złote komody, które znajdziesz w tej kategorii, wspaniale oddadzą klasyczność i elegancję wnętrza, a także pomogą w zbudowaniu w sypialni lub salonie jednego z najpopularniejszych stylów aranżacyjnych.

Komoda złota - elegancja w salonie lub sypialni

Meble do salonu lub sypialni powinny odzwierciedlać styl, w jakim zostało zbudowane całe pomieszczenie. Komody należą do mebli najbardziej pożądanych, ponieważ wyróżniają się ogromną funkcjonalnością, a przy tym optycznie nie zaburzają przestrzeni. Nie tylko nie zaburzają, ale wręcz stanowią jej ozdobę, dodając jej stylu i klasy.

Tak z pewnością jest w przypadku komody w kolorze złotym. Nie do końca mowa tu o meblach, które w całości pokryte są złotą barwą, ale raczej takich, które złoty mają jako dodatek. Wówczas otrzymujemy mebel elegancki, pełen stylu, który może być uzupełnieniem klasycznego wnętrza, w którym jest miejsce na smak i oryginalność. Salon lub sypialnia z dodatkiem złotego koloru z pewnością zyskają. Warto zatem tę możliwość wykorzystać.

Do jakich stylów aranżacyjnych pasują złote komody?

Meble dobierane do konkretnego stylu wnętrza to z pewnością dobry pomysł. Dzięki temu możemy budować aranżację pełną spójności, podążającą w określonym kierunku. Komoda ze złotymi dodatkami jednoznacznie prowadzi nas w stylu glamour, który jest jednym z najpopularniejszych trendów aranżacyjnych ostatnich sezonów. Nic również nie wskazuje na to, by moda na złoto miała przemijać, więc niezależnie od obecnych katalogów wnętrzarskich, możemy się decydować na ten kolor w swojej aranżacji.

Co wyróżnia styl glamour? Jego początek datuje się na lata 30. XX wieku, kiedy to trwała tzw. złota era Hollywood. Jednocześnie wnętrza były zdominowane przez prosty nurt modernistyczny. Styl glamour miał wyrażać tęsknotę za elegancją, czasem nawet nadmierną, a także przepychem czerpiącym obficie z czasów baroku. Nie oznacza to oczywiście, że musimy dostosowywać się w pełni do tego nurtu wybierając się na zakupy meblowe. Wystarczy inspiracja, by zbudować wnętrze pełne klasy i szyku.

Wykorzystaj przy tym kanapy i fotele, które znajdziesz w BRW. Szukaj tych z miękkimi obiciami, pikowanych, wyrażonych w postaci ciekawych brył. Dodadzą wnętrzu elegancji i sprawią, że będzie się prezentować w sposób spójny, wyglądać na przemyślane w każdym calu.

Komoda - doskonały mebel do salonu i sypialni

Komoda to niewątpliwie jeden z najbardziej praktycznych mebli. Zapewnia sporą ilość dodatkowego miejsca do przechowywania. Przeglądając ofertę tych produktów zwracaj uwagę również na to, jak są zbudowane. Czasem bowiem przydaje się miejsce na półkach - wówczas wskazane są komody z szafkami, a czasem bardziej praktyczne okazują się szuflady. Dlaczego jeszcze warto mieć przynajmniej jedną komodę w swoim mieszkaniu?

  • Komody są w pewien sposób "plastyczne". Łatwo je wpasować we wnętrze i zestawić z innymi meblami. Dlatego aranżacje z ich udziałem są tak ciekawe, choć przy tym łatwe do zorganizowania.
  • Wiele stylów aranżacyjnych dopuszcza kompletowanie poszczególnych części meblowego zestawu z zupełnie odrębnych kompletów. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by komoda była inna niż reszta mebli stojących w salonie lub sypialni. To stwarza duże możliwości aranżowania wnętrza.
  • Szeroka oferta komód sprawia, że łatwo dopasować je do określonych wielkości pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy dysponujemy małym pokojem, czy ogromną przestrzenią, możemy postawić tam mebel tego rodzaju i korzystać z jego funkcjonalności.

To wystarczająco wiele, by chcieć zaprosić komodę do salonu lub sypialni w swoim domu. Tego rodzaju meble z powodzeniem mogą stać również w przedpokoju. Komodę ze złotymi dodatkami wykorzystaj w przestrzeniach, w których chcesz podkreślić klasę i elegancję.

Przechowywanie z BRW - ułatw sobie mieszkanie

W BRW znajdziesz wszystko co potrzebne do salonu, sypialni i innych pomieszczeń w Twoim domu. Koniecznie przejrzyj ofertę dodatków i dekoracji, by na Twojej komodzie stanęły przedmioty, które dodadzą jej uroku. Wskazane są również lustra. Dzięki nim przestrzeń zyskuje stylu, a także optycznie się powiększa, więc warto przynajmniej jedno z nich zestawić z tym meblem. Z BRW stworzysz aranżację całkowicie spójną i przemyślaną, która zachwyci innych. Daj się zainspirować!

Rozwiń

Sprawdź dodatkowo: