Zestaw Barato to oferta dla zwolenników minimalistycznych, a jednocześnie praktycznych form. Niewielkie gabaryty oraz dobrze przemyślane połączenie kolorów śliwy wallis i czarnego połysku sprawiają, że są niezwykle uniwersalne. Eleganckie uchwyty w kolorze srebrnym oraz widoczne słoje drzewa dodają kolekcji walorów estetycznych. Zestaw składa się z szafki, szafki wiszącej, szafki rtv i dwóch półek. Wykorzystaj je i dowolnie komponuj tworząc funkcjonalny salon z meblościanką Barato.

 

- Kolekcja Barato poprzez praktyczne formy i niewielkie gabaryty sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach.

- Meblościanka mimo kompaktowych wymiarów jest pojemna. Do przechowywania wykorzystaj 2 szafki z wkładana półką oraz szafkę rtv z uchylanym frontem.

- 2 wiszące półki o różnej długości sprawią, że wyeksponujesz książki, zdjęcia i artykuły dekoracyjne.

- Kolekcja wykonana jest w kolorze śliwa wallis z widocznymi rysunkami słojów drzewa. Dodatkowym elementem ozdobnym są wstawki w kolorze czarny połysk.

- Eleganckie uchwyty dodają uroku i podkreślają charakter kolekcji, ułatwiając jednocześnie dostęp do zawartości szafek i szuflad.

- Wykorzystaj meblościankę Barato, różnorodność brył oraz możliwość ich dowolnej konfiguracji do stworzenia salonu swoich marzeń.

Barato - wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 240 cm
Wysokość 190* cm
Waga 62 kg
Do pobrania