Meblościanka Romance - kompleksowa zabudowa salonu

Jak zaaranżować salon, aby był doskonałą wizytówką całego domu, miło spędzało w nim czas, a przy tym był strefą codziennego użytku przez całą rodzinę. Dlatego tak ważna jest praktyczna zabudowa. Zamiast samodzielnie łączyć poszczególne elementy, możesz postawić na sprawdzoną meblościankę Romance.

Za co cenimy meblościankę do salonu? Przede wszystkim za możliwości przechowywania dowolnych przedmiotów. Może więc być schowkiem na dokumenty, ubrania, a także elektronikę. Równie dobrze sprawdza się jako miejsce ekspozycji pamiątek rodzinnych, obiektów kolekcjonerskich i dekoracji. Do wykorzystania masz liczne półki otwarte, pojemne szafki i szafki pod telewizor.

Zachwycające połączenie jasnych frontów w kolorze modrzew Sibiu jasny z górną i dolną krawędzią korpusu w wybarwieniu dąb San Remo, dopełniają proste srebrne uchwyty. Ozdobą mebli są fronty typu ramiak, charakterystyczne dla stylu scandi.

W skład zestawu wchodzi: witryna 150x60 cm lewostronna, witryna 150x60 cm prawostronna, szafka RTV lewostronna, szafka RTV prawostronna, półka 160 cm.

Meblościanka w stylu skandynawskim to rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią spójną i funkcjonalną zabudowę. Możesz rozbudować aranż o pojedyncze bryły z kolekcji Romance. W kreowaniu wymarzonego salonu pozostaje dobrać meble tapicerowane, które również znajdziesz w naszym sklepie brw.pl.

Wymiary
Głębokość 35-43 cm
Szerokość 277 cm
Wysokość 191 cm
Waga 142.35 kg
Do pobrania