Black Red White - logo

Robimy
dom

koszyk
ulubione

meblościanki

Meblościanki kiedyś kojarzyły ze staroświeckością, ale teraz są kompleksowym pomysłem na estetyczne urządzenie wnętrza. Rozwiązują wiele dekoracyjnych dylematów, a także ułatwiają optymalne wykorzystanie przestrzeni. Jeśli za jednym zamachem chcesz wyposażyć pomieszczenie w idealnie dopasowane do siebie szafki, półki czy szuflady, to przyjrzyj się ofercie meblościanek.

20 Produktów
sortuj wg:
pokaż
Melton
Evora
Evora
Fever 3
meblościanka Shark
stale niska cena
rekomendacja Mistrzów
-16%
meblościanka Cancan 4
-15%
meblościanka Malcolm
-15%
przedpokój Boca
1599,- 1899,-
-18%
meblościanka Wiki C
-16%
meblościanka Lena
-33%
meblościanka Zele
-13%
meblościanka Fever 3
-25%
meblościanka Melton
-19%
meblościanka Wiki B
-17%
meblościanka Wiki D
-18%
meblościanka Fever 1
-18%
meblościanka Fever 1
-20%
meblościanka Fever 2
-20%
meblościanka Fever 2
-25%
meblościanka Melton

Meblościanka – klasyka i nowoczesność

Meblościanki wracają do łask i to z impetem. Nie ma się jednak co dziwić, bo są bardzo ciekawym rozwiązaniem na urządzenie wnętrza. W salonie mogą zajmować centralne miejsce i będą nie tylko świetnym miejscem do przechowywania, ale także główną dekoracją. Meblościanki Black Red White to bowiem najwyższej jakości materiały urozmaicone świetnymi elementami dekoracyjnymi. Szkło hartowane, energooszczędne oświetlenie LED czy ryflowane wnętrza sprawiają, że designerski mebel staje się ozdobą pomieszczenia. Do tego meblościanki mogą mieć charakter surowy, niemal industrialny i wówczas idealnie pasują do nowoczesnego wnętrza. Jeśli jednak wolisz bardziej klasyczny styl, wówczas możesz przyjrzeć się meblościankom Petio lub Wiki, które są dostępne w takich barwach jak ciemna jabłoń, ciemny orzech aosta czy wenge.

 

Meblościanka – salon, gabinet, pokój młodzieżowy

Meblościanka to także pewność, że w Twoim domu lub mieszkaniu zarządzanie powierzchnią będzie optymalne. Nie będziesz miał już problemów z zainstalowaniem telewizora, bo meblościanka posiada szafkę RTV. Nie będziesz się martwił, gdzie schować płyty CD czy kable, bo niezbędna szafka znajduje się na wyciągnięcie ręki. Do tego otrzymujesz wiele półek i szuflad zaprojektowanych według najnowszych rozwiązań oraz wykonanych w najwyższej jakości. Słowem – jeśli decydujesz się na meblościankę, masz pewność optymalnego rozwiązania na lata. Mebel tego typu ma jednak zastosowanie nie tylko w salonie, ale również w innych pomieszczeniach. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest meblościanka z biurkiem, idealna do pokoju młodzieżowego czy gabinetu. Jest skonstruowana w taki sposób, by na jak najmniejszej przestrzeni zmieścić miejsce do nauki, a także do przechowywania książek i przyborów szkolnych. Oprócz tego zawiera szafę na ubrania m.in. z półkami czy drążkiem, co pozwala w prosty i optymalny sposób zarządzać garderobą.

 

Meblościanka – czym się kierować przy zakupie

Bez względu na to, czy zdecydujemy się na meblościanki młodzieżowe czy meblościanki do salonu, to musimy zwrócić uwagę na sposób wykonania oraz zastosowane rozwiązania. Tylko meblościanka wysokiej jakości będzie służyła nam przez lata, a nowoczesne pomysły designerskie oraz nowatorskie rozwiązania sprawią, że w meblościance znajdzie się miejsce dla wielu rzeczy, a korzystanie z niej będzie przyjemnością zarówno dla oka, jak i pod względem praktycznym.