Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Meblościanki młodzieżowe

pomieszczenie: pokój młodzieżowy
2 Produkty
sortuj wg:
pokaż
-24%
meblościanka Malcolm
-52%
meblościanka Melton

Meblościanki młodzieżowe tworzą kompleksowy system, dzięki któremu Twoje dziecko będzie sprawnie zarządzać dysponowaną przestrzenią. Optymalnie zaprojektowany zestaw zapewni mu wygodne stanowisko do nauki, umożliwi również przechowanie ubrań, przyborów szkolnych i rzeczy osobistych. Mimo wysokiej funkcjonalności meblościanki nie straszą gabarytami i z pewnością nie zagracą pokoju.

 

Dlaczego meblościanki młodzieżowe to dobry wybór?

Kilka mebli połączonych w zgrabną całość to doskonałe rozwiązanie do niewielkiego pokoju i wówczas, gdy dziecko potrzebuje sporo miejsca do zabawy. Zestaw zajmuje jedną ścianę i pozostawia dużo wolnej przestrzeni do zagospodarowania. W skład meblościanki młodzieżowej zwykle wchodzi duża szafa ubraniowa, kilka mniejszych szafek, odkryte i zamykane półki oraz biurko. Dzięki temu wszystkie najważniejsze meble są zgromadzone blisko siebie i nie musisz samodzielnie komponować poszczególnych elementów wyposażenia.

 

Nowoczesne meblościanki młodzieżowe z biurkiem

Współczesny nastolatek nie wyobraża sobie funkcjonowania bez biurka. Przy nim odrabia lekcje, korzysta z komputera i rozwija zainteresowania. Stąd w ofercie Black Red White meblościanki młodzieżowe z biurkiem, które doskonale spełnią potrzeby każdego dziecka – zarówno uczniów podstawówki, jak i młodzieży. Nasze meble zostały wykonane z wytrzymałej płyty wiórowej i pokryte folią w odcieniach drewnopodobnych. Blaty biurek zabezpieczono ochronną folią, dzięki czemu są odporne na wiele uszkodzeń. W szafach znajdują się drążki i półki, co pozwala sprawnie zorganizować garderobę dziecka. Meblościanki młodzieżowe urzekają również ciekawymi detalami np. grafiką na frontach czy ozdobnymi wstawkami w kontrastującym kolorze.

 

Meblościanki młodzieżowe – sprytne rozwiązanie dla Twojej pociechy

Zakup meblościanki skonsultuj z dzieckiem, starsze zwykle mają już wyrobiony gust i chcą brać aktywny udział w aranżacji swojego pokoju. Jeśli masz do dyspozycji skromny metraż, weź pod uwagę jasne meblościanki o kompaktowych gabarytach oraz łóżka młodzieżowe połączone z szafką i biurkiem. Okazalsze meble sprawdzą się na dużej przestrzeni, gdzie zajęcie całej ściany nie wywoła przytłaczającego efektu. Weź pod uwagę, że nowoczesne meble rosną wraz z dzieckiem, dlatego wybieraj zestawy wyposażone w praktyczne biurka młodzieżowe i zapewniające dużą pojemność przechowywania.