Miarka do kawy z klipsem – stylowy gadżet dla kawoszy

Prawdziwy miłośnik kawy docenia nie tylko jej smak, aromat i konsystencję, ale również sposób jego podania. Jeśli okoliczności serwowania pobudzającego naparu nie są Ci obojętne, przyda Ci się praktyczna miarka do kawy z klipsem.

Dla wielu osób picie kawy to nie tylko sposób na poprawienie koncentracji, ale wręcz obowiązkowy rytuał – jeśli zaliczasz się do tego grona, ten gadżet z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Miarka do kawy ze stali nierdzewnej nie straci połysku i nie zardzewieje, dzięki czemu zachowa elegancki wygląd pomimo upływu czasu. Przyrząd sprawia wrażenie bardzo luksusowego, co jest efektem klasycznej formy i pięknego koloru złota. Miarka urzeknie Cię również funkcjonalnością – głęboka czarka umożliwia nabranie pełnej porcji kawy, a klips pozwala na szczelne zamknięcie opakowania. Kawa dłużej zachowa świeżość, a miarka nigdy się nie zgubi.

Miarka do kawy doskonale zastąpi zwykłą łyżeczkę, która jest zbyt płytka, a przez to nie nabiera odpowiedniej ilości proszku i łatwo go rozsypuje. Elegancki gadżet będzie świetnym upominkiem dla kawosza – jeśli szukasz więcej akcesoriów w tym stylu, polecamy również zaparzacz do kawy z naszej oferty.

Wymiary
Długość 17,5 cm
Szerokość 3,5 cm
Waga 0.115 kg
Do pobrania