Opis

Dywanik z miękkim włosiem z nadrukiem, antypoślizgowy 90x60 cm

✅ Wymiary: 90 x 60 cm

✅ Grubość: 10 mm

✅ Spód: Antypoślizgowy

✅ Kraj pochodzenia: Polska

Idealny do Twojej łazienki

Dywanik z miękkim włosiem, który zapewni Ci przyjemność i komfort użytkowania.

Wykonany z najwyższej jakości materiałów, zapewnia miękkość i absorpcję wody, a antypoślizgowy spód gwarantuje bezpieczeństwo.

Bez obaw - dywanik można prać w pralce, jednak zalecamy łagodny program i delikatne środki. Po osuszeniu, będzie gotowy do dalszego użytkowania.

Dywanik z miękkim i krótkim włosiem to idealny wybór dla Twojej łazienki, ale dzięki wielu wzorom sprawdzi się również w innych pomieszczeniach, gdzie potrzebujesz dodatkowego komfortu. Takich jak: toaleta, sypialnia, pokój dziecka, przedpokój, biuro czy pokój gościnny.

Jak puszek

Dywaniki wykonane są z dzianiny o dużej gęstości. Gruba i puchata powierzchnia zapewnia wyjątkowo komfortowe wrażenia i pomaga złagodzić zmęczone stopy.

a także jest super chłonna, co doda komfortu i uchroni Cię przed poślizgnięciem przy wychodzeniu z wanny, prysznica lub przy korzystaniu z umywalki.

Elegancki Design: Wybierz spośród różnorodnych wzorów i kolorów, które doskonale wpasują się w charakter Twojego wnętrza.

Antypoślizgowy spód

Nasze dywaniki antypoślizgowe są bezpieczne i idealnie nadają się do różnego rodzaju podłogi, w tym drewnianej i kafelek.

🌈🎉 Rzuć wyzwanie nudzie🎉🌈

Sięgnij po naszą wycieraczkę i ciesz się pięknym wyglądem swojego otoczenia!

Ekologiczny materiał i druk.

Dywaniki wykonane są z ekologicznych materiałów, a motywy nadrukowane są przy użyciu techniki sublimacji, co gwarantuje trwałe i wyraziste kolory oraz możliwość uzyskania pięknych wzorów.

Łatwy do utrzymania w czystości.

Miękkie, krótkie włosie sprawia, że dywan jest łatwy do utrzymania w czystości. Zalecamy delikatne pranie ręczne w letniej wodzie z delikatnym detergentem lub w pralce w programie dla delikatnych tkanin, dzięki czemu będzie służył przez długi czas, zapewniając komfort i przyjemność użytkowania.

Po wypraniu dywanika, pozostaw go w suchym i bezpiecznym miejscu, aby mógł swobodnie, naturalnie wyschnąć. Pamiętaj o tym, by umieszczać dywan w miejscu, gdzie nie będzie narażony na bezpośrednie działanie słońca, aby uniknąć blaknięcia kolorów.

Zalety produktu:

✅ Antypoślizgowy spód.

✅ Komfort i miękkość.

✅ Łatwość w utrzymaniu w czystości.

✅ Uniwersalność - pasuje do wielu pomieszczeń.

✅ Ekologiczny materiał i druk.

✅ Bezpieczny dla różnych rodzajów podłogi.

✅ Trwałe i wyraziste kolory.

✅ Możliwość customizacji.

Informacje dodatkowe:

1. Pamiętaj, że kupujesz dywanik łazienkowy z nadrukiem. Motywy takie jak np. brokat, złoto, srebro, beton, marmur, pordzewiała blacha, drewno itp. są nadrukowane, przez co mogą się różnić wyglądem od ich prawdziwych odpowiedników.

2. Odcienie gotowego produktu mogą różnić się delikatnie od wizualizacji ze względu na kalibrację monitora, na którym ogląda się przedmioty, maszynę drukującą i rodzaj użytego tuszu – delikatna różnica w odcieniach nie jest powodem do reklamacji.

3. Zamówienia tworzone w innym przedziale czasowym w przypadku domawiania towaru mogą się delikatnie różnić odcieniami i kadrem, ponieważ wszystkie produkty wytwarzamy po otrzymaniu zamówień.

4. Dzięki samodzielnej produkcji jesteśmy również w stanie dokonać na Państwa życzenie modyfikacji graficznych.

5. Weryfikacji wszelkich usterek i niezgodności należy dokonać zaraz po rozpakowaniu produktu.

6. Dywanik można prać w pralce, jednak zalecamy łagodny program i delikatne środki.