Przedstawiamy Krzesło BASKET od MODESTO DESIGN

MODESTO DESIGN ma zaszczyt zaprezentować swoje najnowsze dzieło - krzesło BASKET, które łączy w sobie elegancję, wygodę oraz nowoczesny design. To nie tylko mebel, ale dzieło sztuki, które wprowadzi nową jakość do każdego wnętrza.

  • Wykonanie: Siedzisko tego wyjątkowego krzesła zostało wykonane w całości z wysokiej jakości polipropylenu w kolorze czarnym matowym. Dzięki temu jest nie tylko piękne, ale i trwałe oraz łatwe do utrzymania w czystości.
  • Podstawa: Czarna, metalowa podstawa dodaje całej konstrukcji stabilności oraz podkreśla nowoczesny charakter krzesła.
  • Wentylacja: Oparcie krzesła BASKET wyróżnia się unikalnym wzorem siatki, który nie tylko stanowi ciekawy element dekoracyjny, ale również znacznie poprawia wentylację, zapewniając komfort nawet podczas długiego siedzenia.
  • Model Basket Arm: Dla tych, którzy cenią sobie dodatkową wygodę, proponujemy model Basket Arm z podłokietnikami. Ten wariant łączy w sobie wszystkie zalety modelu standardowego z dodatkowym wsparciem dla rąk.

Zachęcamy do dokonania zakupu krzesła BASKET od MODESTO DESIGN i przekonania się, jak zmieni ono wygląd i atmosferę Państwa przestrzeni. Niech stanie się ono kluczowym elementem wyposażenia, które przyciąga wzrok i serca wszystkich, którzy je zobaczą.

Specyfikacja:

Wymiary: wys. 84,5 cm / szer. 47 cm / gł. 49 cm
Wysokość do krawędzi siedziska: 46 cm
Siedzisko: szer. 46 cm / gł. 40 cm
Oparcie: wys. 40 cm / szer. 40 cm
Rozstaw nóg: szer. przód 39 cm / szer. tył 47 cm / gł. 46 cm
Waga netto: 3,50 kg
Wymiary opakowania: 58 cm / 47 cm / 56 cm.