MOOSEE lampa podłogowa HUMAN BALLERINA włókno szklane

MOOSEE Lampa Podłogowa HUMAN BALLERINA: Elegancja i Sztuka w Jednym

  • Unikatowy Design: Lampa podłogowa HUMAN BALLERINA od MOOSEE to wyjątkowe połączenie sztuki i funkcjonalności. Nietypowy motyw kobiecej sylwetki, utrzymującej szklany klosz, przypominający baletnicę w pozie tanecznej, przyciąga spojrzenia i stanowi niebanalną ozdobę wnętrza.
  • Wysokiej Jakości Materiały: Wykonana z najwyższej jakości włókna szklanego, metalu oraz solidnej marmurowej podstawy, lampa gwarantuje stabilność i trwałość, łącząc w sobie wytrzymałość materiałów z delikatnością formy.
  • Nowoczesna Dekoracja: Postać baletnicy wykonująca figurę taneczną nie tylko tworzy efektowną dekorację, ale także wprowadza do przestrzeni element nowoczesności i elegancji. Jest to idealny wybór dla miłośników sztuki, designu oraz oryginalnych rozwiązań oświetleniowych.
  • Wszechstronne Zastosowanie: Dzięki swojemu unikatowemu designowi, lampa podłogowa HUMAN BALLERINA doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu - od salonu, przez sypialnię, aż po nowoczesne biuro. Dodaje charakteru i stylu, będąc jednocześnie funkcjonalnym źródłem światła.

Wybierając lampę podłogową MOOSEE HUMAN BALLERINA, inwestujesz nie tylko w wysokiej jakości oświetlenie, ale także w dzieło sztuki, które ożywi i udekoruje każdą przestrzeń. Pozwól, aby HUMAN BALLERINA wprowadziła do Twojego domu atmosferę elegancji i niepowtarzalnego stylu.

Specyfikacja:

Światło: 1 x E27 max. 40 W (brak w zestawie)
Wymiary: wys. 220 cm / szer. 101 cm / gł. 40 cm
Oprawa: wys. 199 cm / szer. 101 cm / gł. 35 cm
Klosz: śr. 25 cm
Podstawa: śr. 40 cm / wys. 5 cm
Przewód: 320 cm
Waga netto: 25 kg
Wymiary opakowania: 220 cm / 116 cm / 42 cm, 41 cm / 41 cm / 6 cm
Sposób wysyłki: paleta.

Postać wykonująca figurę taneczną tworzy nowoczesną dekorację każdej przestrzeni.