Ciepłe Światło i Unikalny Design z Lampą Ścienną FARO od MOOSEE

  • Wyjątkowa Kompozycja Materiałów: Lampa ścienna FARO łączy w sobie elegancję i nowoczesność dzięki wykorzystaniu akrylu i aluminium w miedzianym kolorze. Ten wybór materiałów nadaje lampie nie tylko trwałość, ale i unikalny wygląd.
  • Niesamowity Efekt Świetlny: Ciepłe światło emitowane przez lampę rozświetla matowy klosz, a ażurowe wykończenie tworzy zachwycające wzory świetlne, które ożywiają każde wnętrze, dodając mu magii i ciepła.
  • Wszechstronność Aranżacyjna: Dzięki swojemu nowoczesnemu, ale zarazem subtelnemu designowi, FARO doskonale odnajdzie się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i tych nawiązujących do stylu loftowego. Jest to idealna propozycja dla miłośników oryginalnych rozwiązań oświetleniowych.

MOOSEE lampa ścienna FARO miedziana to więcej niż zwykłe źródło światła. To element dekoracyjny, który za pomocą swojego unikalnego designu i ciepłego światła, potrafi całkowicie zmienić atmosferę pomieszczenia, wprowadzając w nie poczucie ciepła i przytulności. Jej miedziany kolor dodatkowo podkreśla wyjątkowość i elegancję, czyniąc lampę FARO doskonałym wyborem dla każdego, kto ceni sobie połączenie funkcjonalności z niebanalnym stylem. Zapewnij swojemu wnętrzu niepowtarzalny klimat, wybierając lampę, która jest synonimem nowoczesnej elegancji.

Specyfikacja:

Światło: LED 16 W / 1280 lm / 3000 K

Oprawa: śr. 26 cm / gł. 15 cm

Klosz: śr. 26 cm / gł. 15 cm

Mocowanie: wys. 3 cm / śr 12 cm

Montaż: instalacja ścienna

Waga netto: 1,4 kg

Wymiary opakowania: 31 cm / 31 cm / 22 cm.

Wymiary
Długość 26 cm
Głębokość 15 cm
Średnica 26 cm
Szerokość 26 cm
Wysokość 26 cm
Do pobrania