Elegancja i Wyrafinowany Blask z Lampą Ścienną FLORENS Złota

  • Kryształowe Klosze: Serce lampy FLORENS stanowią niezwykle eleganckie, kryształowe klosze, które przyciągają wzrok swoim blaskiem i klasą. Dzięki nim każde pomieszczenie zyskuje na wyrafinowaniu i stylu.
  • Złote Akcenty: Metalowe łączenie na środku lampy w kolorze złotym stanowi dodatkową dekorację kinkietu. Złoto, symbol luksusu i bogactwa, dodaje całej konstrukcji prestiżowego wyglądu, podkreślając elegancję wnętrza.
  • Rozproszone Światło: Całość skrywa źródło światła, którego strumień jest efektownie rozproszony przez kryształowe klosze, tworząc w pomieszczeniu unikalny efekt wizualny. Oświetlenie to nie tylko rozjaśnia, ale i dekoruje, wprowadzając atmosferę luksusu.

Lampa ścienna FLORENS złota to wyjątkowa propozycja dla tych, którzy cenią sobie połączenie funkcjonalności z niezwykłą estetyką. Dzięki swojej eleganckiej formie i kryształowym elementom, lampa ta jest idealnym wyborem dla osób poszukujących oświetlenia, które stanie się jednocześnie wyrazistym elementem dekoracyjnym. Niezależnie od tego, czy znajdzie swoje miejsce w salonie, sypialni czy przedpokoju, FLORENS doda każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru i blasku. Podkreśl piękno swojego domu, wybierając lampę, która jest synonimem luksusu i elegancji.

Specyfikacja:

Światło: 2 x E14 max 40 W (brak w zestawie)

Oprawa: wys. 57 cm / szer. 22,5 cm / gł. 12 cm

Element ozdobny - złoty: wys. 6 cm

Mocowanie: szer. 22 cm / wys. 11 cm / gł. 5,5 cm

Montaż: instalacja ścienna

Waga netto: 2 kg

Wymiar opakiwania: 65 cm / 20 cm / 16 cm.

Wymiary
Długość 22,5 cm
Głębokość 12 cm
Średnica 22,5 cm
Szerokość 22,5 cm
Wysokość 57 cm
Do pobrania