Naczynie do pieczenia tarty, Ø 26 cm, szklane. Żaroodporne naczynie do pieczenia o okrągłej formie i falowanymi brzegami od francuskiego producenta akcesoriów kuchennych Secret de Gourmet zauroczy Cię swoją użytecznością i wielofunkcyjnością. Możesz je z powodzeniem wykorzystywać do przyrządzania wytrawnych, słonych posiłków lub przekąsek, jak również niezapomnianych deserów.

Poręczne naczynie wykonane zostało z wysokiej jakości hartowanego szkła, które z łatwością przetrwa wysoką temperaturę w piekarniku. Duża pojemność pozwoli na przygotowanie pysznego posiłku dla kilku osób. Z pomocą prezentowanego naczynia szczególnie dobrze będzie Ci przygotować zapiekanki lub przystawki, quiche lub tarty owocowe.

Dzięki zastosowaniu odpowiedniego, trwałego materiału, jakim jest szkło, oraz dobremu wyprofilowaniu –zawartość przypieka się równomiernie. To zgrabne naczynie z powodzeniem możemy serwować bezpośrednio na stół tuż po wyciągnięciu z piekarnika. Posiłki podane w taki sposób z pewnością zachwycą Twoich gości oraz domowników.

Cechy produktu:

  • naczynie żaroodporne do wypiekania tart lub quiche,
  • praktyczny pojemnik do zapiekania potraw dla kilku osób,
  • wykonane ze szkła, które jest odporne na wysoką temperaturę,
  • pomysłowy sposób na przyrządzenie pysznej przekąski,
  • wysokiej jakości produkt marki Secret de Gourmet.
Wymiary
Długość 26 cm
Średnica 26 cm
Szerokość 26 cm
Wysokość 3 cm
Do pobrania