Narożnik Aldeia – wyrafinowany styl i nowoczesność

 

Jeśli marzysz o doskonałym meblu, który nie tylko zachwyca swoim wyglądem, ale także oferuje niezrównany komfort i niezliczone korzyści, to dobrze trafiłeś.

 

Narożnik Aldeia to nie tylko elegancja formy, ale również perfekcyjne dopracowanie detali i funkcjonalność na najwyższym poziomie. Każdy element tego narożnika został starannie przemyślany, aby zapewnić nie tylko komfort podczas użytkowania, ale także estetyczne doznania, które dodadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

 

Sprężyny faliste zastosowane w siedzisku zapewniają maksymalną wygodę wypoczynku. Stałe oparcie narożnika Aldeia gwarantuje stabilność nawet podczas długich seansów filmowych lub wielogodzinnego czytania książki. Trzy regulowane zagłówki to ergonomiczne podparcie dla głowy. Dzięki nim możesz dostosować jej pozycję do wykonywanej czynności.

 

Mechanizm rozkładania typu delfin wsparty został gumowanymi rolkami. Chroni to podłogę przed zarysowaniami. Powierzchnia spania o wymiarach 126 x 183 cm zapewni dodatkową strefę wypoczynku, kiedy odwiedzą Cię goście. Materac funkcji wykonano w tkaninie meblowej, co korzystnie wpływa na wygląd salonu po rozłożeniu mebla.

 

Dodatkowym atutem modelu Aldeia jest praktyczny pojemnik na pościel.

 

Obie części narożnika wyposażone zostały w oparcia, co zapewnia zwiększoną wygodę użytkowania. Teraz każdy z domowników znajdzie wygodną przestrzeń do wypoczynku i relaksu.

 

Ozdobne wciągi na siedzisku narożnika Aldeia tworzą harmonijny i estetyczny wygląd.

 

Narożnik Aldeia pozwoli stworzyć Ci nowoczesną i ekskluzywną atmosferę w Twoim domowym zaciszu.

Wymiary
Głębokość 200 cm
Szerokość 252 cm
Wysokość 90 cm
Waga 110.3 kg
Do pobrania