Narożnik Betino – idealny salon w mgnieniu oka

 

Nieodłącznym elementem każdego salonu jest komfortowa sofa lub narożnik. Mebel wypoczynkowy ustawiony w centralnym punkcie jest wizytówką pomieszczenia. Powinien on doskonale współgrać ze stylem salonu, ale pełnić też określone funkcje. Jeżeli poszukujesz wygodnego i nowoczesnego mebla z funkcją spania, to narożnik Betino jest idealnym rozwiązaniem!

 

Narożnik ma wymiary 233 x 94 x 181 cm i świetnie sprawdzi się nawet w niewielkim mieszkaniu. Wyposażony został w bardzo wygodny system rozkładania typu DL. Zdejmij poduszki, unieś do góry siedzisko i połóż oparcie. W ten sposób uzyskasz dodatkowe miejsce do spania o wymiarach aż 145 x 203 cm! Teraz bez problemu zapewnisz komfortowe spanie gościom lub sam zdrzemniesz się po niedzielnym obiedzie.

 

Trzy poduchy oparciowe i dwie dekoracyjne są integralną częścią mebla. Dzięki nim wygodnie oprzesz się i dopasujesz kąt siedzenia do swoich potrzeb. Nieprzeciętny komfort wypoczynku zapewni Ci bonell, sprężyna falista i pianka PU, które zastosowane zostały zarówno w siedzisku, jak i oparciu. Cała powierzchnia spania jest więc identyczna, co czyni ją równą i wygodną.

 

Dwa pojemniki to dodatkowy atut narożnika Betino. Wygodnie przechowasz w nich pościel, koce czy poduszki. Drewniane nóżki podkreślają stylowy charakter mebla. Ich kolorystykę dopasuj do wnętrza i mebli. Wybierz idealną tapicerkę i nadaj salonowi katalogowego blasku!

 

Cechy szczególne narożnika Betino:

  • Tył tapicerowany materiałem obiciowym – możliwość ustawienia mebla w dowolnym miejscu
  • Uniwersalność zestawienia – możliwość samodzielnej zmiany układu tkanin
  • Rozkładanie po łuku – zabezpieczenie podłoża przed uszkodzeniami podczas rozkładania, oparcie kładzione, system 3 DL
  • Duży i mały pojemnik – dodatkowe miejsce do przechowywania
  • Sprężyny faliste i bonell w siedzisku i oparciu, czyli na całej powierzchni spania – komfortowe i jednorodne spanie
  • Pogłębione siedzisko – uzyskanie optymalnej pozycji do siedzenia i zwiększona powierzchnia spania
  • Nieduże wymiary – możliwość zaaranżowania niewielkiej przestrzeni
  • Narożnik dostępny również w wersji prawostronnej