Narożnik BONAO LUX 3DL.RECMU – zaskakuje detalami

Po trudnym dniu w pracy, kilkugodzinnych zakupach i po niedzielnym rodzinnym obiedzie – narożnik Bonao to element stworzony do odpoczynku. Wyróżniający się zaoblonymi krawędziami i nietypowym podłokietnikiem na całej długości otomany

Nasz sposób na maksymalną wygodę? Jednolite wypełnienie siedziska i oparcia sprężynami bonell o wysokości 130 mm podnoszą wygodę użytkowania. Dodatkowo trzy duże poduszki oparciowe wypełniono kieszeniowo pianką i włókniną silikonową, co wpływa na komfort, trwałość i ergonomię podoparcia pleców. Zmiękczone i symetrycznie wykończone podłokietniki to pewne oparcie dla ramion.

Przygotuj mebel na nadchodzącą noc. Narożnik z funkcją spania rozkłada się sprawnie dzięki mechanizmowi na podnośnikach. Jednorodne wypełnienie siedziska i materaca funkcji sprawdzi się jako wygodne miejsce noclegowe dla dwóch osób. Możesz zwiększyć powierzchnię użytkową ściągając poduszki oparciowe. Poduszki i kołdrę możesz przechowywać w pojemniku na pościel.

Ozdobny szew dwuigłowy oraz poduszki dekoracyjne podnoszą walory estetyczne stylowego narożnika Bonao. Poznaj wszystkie jego zalety zarówno na co dzień, jak i w czasie niespodziewanych wizyt gości.

 

Przed pierwszym montażem zadecyduj o układzie narożnika.Istnieje możliwość wykonania mebli w innej tkaninie, zgodnie ze wzornikiem i cennikiem dostępnym w punkcie sprzedaży.
Wymiary
Szerokość 233 cm
Wysokość 85 cm
Głębokość 148 cm
Waga 132 kg
Do pobrania