Mebel w eleganckim stylu do twojego salonu

Elegancki narożnik Bretania to mebel w sam raz do salonu i gabinetu. Sprawdzi się w salonach z aneksami i pomieszczeniach typu studio. Dzięki dużej powierzchni do siedzenia jest niezastąpiony podczas spotkań i imprez. Pasuje do stylu nowoczesnego, klasycznego, skandynawskiego, glamour.

Bretania ma wysokie oparcie i bardzo wygodne siedzisko, co pozwala na prawdziwy relaks zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Dodatkowo dzięki ergonomicznym kształtom i ciekawie wyprofilowanemu siedzisku może usiąść na nim więcej osób. Do narożnika dodane są dwie ozdobne poduchy z przeszyciami.

Siedzisko narożnika wypełnione jest pianką wysokoelastyczną i wzmocnione pasem tapicerskim. Wygodne oparcie wypełnia pianka poliuretanowa. Mebel wspiera się na stopkach ze sztucznego tworzywa. Narożnik ma ciekawy, półokrągły kształt, a materiał zdobią przepikowania w kształcie kwadratów. Tył również jest tapicerowany. Wymiary to: 300 × 80 × 113 cm (szerokość, wysokość, głębokość).

Dobrze komponuje się z wystrojem z przewagą drewna, zarówno jasnego, jak i ciemnego. Jego uniwersalny styl dopasujesz także do nowoczesnych, bardziej surowych wnętrz, mebli z metalowymi elementami i prostych dodatków.

Cechy szczególne mebla:
• Miękkie oparcie i siedzisko - zwiększony komfort użytkowania
• Pasy tapicerskie w siedzisku - komfort użytkowania
• 2 poduszki ozdobne w zestawie
• Ozdobne szwy dwuigłowe - zwiększona wytrzymałość szwów
• Narożnik dostępny również w wersji prawostronnej