Nowoczesny narożnik z funkcją spania

Narożnik Buffalo to duża bryła, co podkreśla dodatkowo brak stopek. Jego głównym atutem jest dużo miejsca do spania i do siedzenia. Świetnie sprawdzi się w salonie, dużej sypialni i pomieszczeniu typu studio, gdzie za jednym zamachem rozwiążesz problem dodatkowych miejsc do siedzenia i powierzchni wypoczynkowej. Najlepiej prezentuje się w aranżacjach nowoczesnych i skandynawskich.

Możesz w pełni zrelaksować się na narożniku Buffalo dzięki poduszkom oparciowym, wypełnionym pianką. To idealny mebel do komfortowego wypoczynku w dzień i w nocy. Świetnie zastępuje tradycyjne wersalki i łóżka, ma praktyczny pojemnik na pościel, a do tego wygodny mechanizm rozkładania typu puma.

Siedzisko i materac narożnika wypełnione są pianką i sprężyną falistą, co gwarantuje spanie na równomiernej, komfortowej powierzchni. Oparcie wypełnia pianka, daje to komfort twoim plecom podczas siedzenia. Mebel nie ma stopek i podłokietników, a jego ozdobą są pikowania na całej powierzchni i nici w kolorze tkaniny obiciowej. Wymiary narożnika to: 283 × 212 × 79 cm (szerokość, głębokość, wysokość). Powierzchnia spania – 142 × 206 cm.

Bez trudu wkomponujesz narożnik Buffalo w typowo nowoczesny wystrój. Pasuje do mebli drewnianych, na połysk i z elementami metalowymi. Łatwo dobrać do niego dodatki – np. jaśki w ozdobnych poszewkach.

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem
• Mechanizm rozkładania typu PUMA, który w bardzo łatwy i lekki sposób pozwala na rozłożenie funkcji spania
• Wygodna, duża i równa powierzchnia spania pozwala zastąpić klasyczne dwuosobowe łóżko
• Sprężyny faliste w siedzisku w połączeniu z pianką wysoko elastyczną pozwolą na komfortowe spanie na równej powierzchni
• Pięć zagłówków z pięciostopniową regulacją
• Brak boków zwiększa powierzchnię użytkowa mebla
• Narożnik dostępny również w wersji lewostronnej
Wymiary
Szerokość 283 cm
Wysokość 79/101 cm
Głębokość 212/110 cm
Waga 162 kg
Do pobrania