Duży, wygodny i funkcjonalny narożnik do komfortowego wypoczynku

Dla wszystkich, którzy cenią sobie własną wygodę i elegancki wygląd mebla, narożnik Canyon będzie idealny. Gabarytowo najlepiej dopasujesz go do salonu, obszernej sypialni lub pomieszczenia typu studio. Dzięki narożnikowi zyskujesz nie tylko wygodne spanie, ale i miejsce do siedzenia. Pasuje do wyposażenia w stylu nowoczesnym, klasycznym i skandynawskim.

Atutem mebla są dwa pojemniki na pościel, które nie tylko rozwiążą problem kołder i poduszek w ciągu dnia, ale też pomieszczą np. koce, komplety pościeli itp. Narożnik jest szeroki i można na nim wypoczywać nawet bez rozkładania. Gwarantuje wygodny wypoczynek podczas czytania książek i oglądania filmów lub telewizji.

Siedzisko i wózek wjazdowy (funkcja spania) wypełnione są sprężyną falistą i pianką tapicerską – to właśnie wypełnienie odpowiada za stabilną, jednolitą powierzchnię, która się nie odkształca. Wygodne poduszki wypełnia pianka cięta. Canyon to narożnik prawy z ozdobnymi przepikowaniami. Wspiera się na niewielkich, metalowych nóżkach. Wymiary to: 325 × 88 × 174 cm (szerokość, wysokość, głębokość).

Ten praktyczny, funkcjonalny mebel pasuje do klasycznego wystroju z meblami z drewna, jak i tego bardziej nowoczesnego z elementami metalowymi. Jest neutralny, więc z łatwością dobierzesz do niego dodatki.

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik z funkcją spania i 2 pojemnikami na pościel
• Bardzo duża powierzchnia spania - pozwoli na komfortowy wypoczynek
• Wypełnienie siedziska sprężynami falistymi w połączeniu z wysokiej jakości pianką - wygodę użytkowania
• Wygodne siedzisko i poduszki - komfort użytkowania
• Narożnik dostępny również w wersji prawostronnej
Wymiary
Głębokość 174 cm
Szerokość 325 cm
Wysokość 88 cm
Waga 200 kg
Do pobrania