Narożnik DENVO LUX PR.2DL.RECMU.PBK  – wypoczynek z praktycznymi schowkami
 

Dysponujesz niewielkim metrażem, ale chcesz maksymalnie wykorzystać możliwości wnętrza? Postaw na narożnik Denvo z funkcją spania i pojemnikiem. Dodatkową przestrzeń do przechowywania znajdziesz… w podłokietnikach!

Rozkładany narożnik o wymiarach 242 × 142 cm zmieści się nawet w małej kawalerce. To również doskonałe rozwiązanie do pokoju młodzieżowego lub pokoju dziennego, który służy jako sypialnia.

 

W mgnieniu oka, za pomocą mechanizmu rozkładania na podnośnikach, zmienisz kanapę w łóżko o powierzchni spania wynoszącej 140 × 200 cm. Komfort nocnego wypoczynku gwarantują sprężyny bonellowe i pianka znajdujące się zarówno w siedzisku, jak i materacu. Kołdrę i poduszki schowasz do przestronnego pojemnika. Wygodę użytkowania zapewnią też trzy poduszki oparciowe wypełnione pianką ciętą i silikonem.


Szczególną uwagę zwróć na funkcjonalne podłokietniki. Z jednej strony znajduje się regał z dwoma półkami – możesz trzymać tu książki lub telefon czy pilota. Z drugiej strony jest schowek idealny na przykład na ciepły koc. Wykończenie elementami z płyty meblowej w kolorze dąb artisan nadaje całości przyjemny dla oka wygląd.

 

Nie wiesz, czy w Twoim wnętrzu lepiej sprawdzi się narożnik prawo- czy lewostronny? Model Denvo jest uniwersalny do pierwszego montażu, więc o jego układzie zdecydujesz dopiero, gdy dotrze do Twojego domu.
 

Cechy szczególne mebla:

  • Uniwersalny do pierwszego montażu – możliwość wyboru układu strony przed pierwszym montażem (prawy/lewy)
  • Sprężyny bonell 13cm w siedzisku i materacu – jednorodna powierzchnia spania
  • Pojemnik na pościel – zwiększona możliwość przechowywania
  • Ozdobne szwy dwuigłowe – harmonijny i estetyczny wygląd
  • Podłokietnik z regałem /PR/ – dodatkowa przestrzeń do przechowywania
  • Podłokietnik z pojemnikiem /PBK/ –  dodatkowa przestrzeń do przechowywania
  • Zdejmowana poduszka dystansowa – zwiększona powierzchnia spania

 

Wymiary
Głębokość 142 cm
Szerokość 242 cm
Wysokość 87 cm
Waga 138 kg
Do pobrania