Narożnik Faro – pikowania, które Cię oczarują

Wypoczynek to sposób na regenerację sił, spędzenie czasu z bliskimi, ale przede wszystkim utrzymanie równowagi psychicznej. Dlatego tak ważne jest, by wydzielić w domu miejsce relaksu dla całej rodziny. Doskonale w tej roli sprawdzi się duży narożnik Faro ustawiony w salonie, w pobliżu telewizora.

Narożnik Faro zachwyca połączeniem estetyki i wygody. Na wysoki komfort wypoczynku składa się siedzisko wypełnione pianką oraz falistymi sprężynami profilowanymi. To połączenie znajdziesz też w materacu funkcji spania, zaś poduszki oparciowe to już inna historia – te wypełniono pianką profilowaną, która zapewni wysokie i stabilne podparcie pleców. Na uwagę zasługują tutaj eleganckie regulowane podłokietniki, które możesz dopasować do swoich potrzeb.

Narożnik z funkcją spania rozkłada się wygodnie za pomocą podnośników gazowych. Dzięki temu możesz się cieszyć naprawdę dużą powierzchnią spania o wymiarach 155x227 cm. Gdzie przechowywać pościel, aby była zawsze pod ręką? W dedykowanym pojemniku na kołdrę i poduszkę, a także ubrania sezonowe lub zabawki – na co tylko zechcesz.

Jak dodać wnętrzu odrobiny „smaku”? Nowoczesny design narożnika to zasługa pikowania na siedzisku oraz drewnianych nóżek, które podkreślą jego charakter.

Dostępna wersja lewo i prawostronna.

 

Cechy szczególne mebla:
• Nowoczesny design nadaje narożnikowi unikalnego wyglądu
• Poduchy oparciowe z pianki profilowanej stanowią wysokie i stabilne podparcie pleców
• Eleganckie boki z regulowanymi podłokietnikami to połączenie wygody i funkcjonalności
• Pianka oraz układ sprężyn profilowanych w siedzisku i oparciu gwarantują wyjątkowy komfort użytkowania połączenie wygody i funkcjonalności
• Pikowane siedzisko nadaje meblowi wyjątkowego charakteru
• Piękne drewniane nogi podkreślają styl i elegancję narożnika
• Duża, komfortowa powierzchnia spania Funkcja spania z podnośnikami wspomagającymi gwarantującymi lekkie i sprawne rozkładanie
• Obszerny pojemnik na pościel