Narożnik Fino – smukły i stylowy

Odwieczny dylemat – sofa czy narożnik? Jeżeli szukasz narożnika o prostej, ponadczasowej, a przy tym praktycznej budowie, to narożnik Fino sprawdzi się idealnie. Wyróżnia go kształt trapezu, o węższej podstawie. Taki design to przede wszystkim zasługa odchylonych podłokietników.

W trakcie odpoczynku z pewnością docenisz wypełnienie siedziska i materaca funkcji sprężynami falistymi. Siedzisko wzbogacone jest o dodatkową warstwę pianki wysokoelastycznej, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej komfortowe. Sześć dużych poduszek oparciowych wypełniono jednolitą formatką pianki PU, dzięki czemu zachowują swój kształt, dając stabilne oparcie. W razie potrzeby możesz je zdjąć, zwiększając tym samym powierzchnię użytkową narożnika w „L”.                

Narożnik z funkcją spania rozkłada się szybko i bezproblemowo dzięki mechanizmowi na podnośnikach. W ten sposób w kilka chwil zmienisz codzienny mebel w idealne miejsce noclegowe dla dwojga. Dzięki mechanizmowi WallFree nie musisz odsuwać mebla od ściany podczas rozkładania. Podczas składania docenisz taśmę, która ułatwi złożenie oparcia. Powierzchnia spania równa 140 x 213 cm oraz praktyczny pojemnik, czynią narożnik w stylu nowoczesnym funkcjonalnym i praktycznym.

Narożnik Fino osadzono na stabilnych, metalowych nóżkach, które zapewnią długotrwałą, stabilną podstawę. Możesz położyć na nim poduszki ozdobne w ciekawe wzory, które nadadzą ostatecznego charakteru całej aranżacji.

 


Cechy szczególne mebla:
• Narożnik z funkcją spania i 2 pojemnikami na pościel
• Sprawnie i lekko działający automat DL
• Sprężyny faliste na całej powierzchni spania - komfortowe i jednorodne spanie
• System WallFree
• Metalowe nóżki - estetyka wyglądu
• Narożnik dostępny również w wersji prawostronnej
Wymiary
Szerokość 252 cm
Wysokość 89 cm
Głębokość 252 cm
Waga 164 kg
Do pobrania