Narożnik Galun – mały wymiar, dużo korzyści

 

Narożnik Galun to niewielki mebel, który doskonale odnajdzie się wszędzie tam, gdzie liczy się każdy centymetr kwadratowy powierzchni. Galun zaskoczy Cię komfortem siedzenia i funkcjonalnością.

 

Bonell w siedzisku i materacu to duży atut narożnika. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymujesz jednorodną powierzchnię spania. Komfort i wygoda snu jest bardzo ważna, nawet jeśli jest to tylko dodatkowa opcja dla gości. Zadbaj o swoich bliskich i postaw na narożnik z odpowiednią powierzchnią leżenia.

 

Zmiękczone i wyprofilowane podłokietniki narożnika zapewniają stabilne i komfortowe podparcie. Siedząc na nim, możesz czerpać optymalną przyjemność podczas czytania ulubionej książki lub oglądania serialu.

 

Ozdobne szwy jednoigłowe to detal, który tworzy spójny i estetyczny wygląd narożnika Galun. W komplecie otrzymujesz dwie ozdobne poduszki, które możesz podłożyć pod głowę podczas popołudniowej drzemki.

 

W narożniku Galun masz możliwość samodzielnej zmiany układu strony. To duży atut podczas zmiany aranżacji wnętrza lub przestawienia mebla do innego pomieszczenia.

 

Pojemnik na pościel – w który zaopatrzony został Galun – umożliwi Ci utrzymanie porządku w salonie. Schowasz w nim zbędne rzeczy, które zaburzają ład we wnętrzu.

 

Cechy szczególne mebla:

 

●     Wymiary narożnika: 234 x 92 x 137 cm

●     Funkcja spania o wymiarach: 124 x 198 cm

●     Możliwość samodzielnej zmiany strony - prawy/lewy

●     Funkcja spania typu DL – łatwość rozkładania

●     Bonell w siedzisku i w materacu – jednolita powierzchnia spania

●     Obszerny pojemnik na pościel – dodatkowe miejsce do przechowywania

●     Ozdobne szwy jednoigłowe – estetyczne wykończenie mebla