Narożnik Honey – łączy styl eko i nowoczesny

Urządzasz swój wymarzony kącik do relaksu, w którym nie może zabraknąć telewizora, ławy na przekąski i… wygodnego narożnika Honey! Ten model zdecydowanie ma „to coś” – niepowtarzalny urok i kilka charakterystycznych akcentów.

Dlaczego tak go lubimy? Za wypełnienie siedziska i materaca funkcji sprężyną falistą i pianką poliuretanową, które zapewniają wysoki komfort. Możesz się nie tylko na nim rozsiąść ale też oprzeć podczas wielogodzinnych maratonów z ulubionym serialem! Pomoże w tym piankowe oparcie wzmocnione pasem tapicerskim. No i te regulowane zagłówki (zagłówek narożny jest stały), które możesz dopasować do swojego wzrostu – w ten sposób odciążą kark.

Filmowy wieczór się przedłużył? Zachęć gości do pozostania na noc i przygotuj im wygodne miejsce noclegowe. Narożnik z funkcją spania rozkłada się szybko i wygodnie dzięki mechanizmowi typu Delfin. Gumowe rolki, w które został wyposażony, zabezpieczą podłogę przed zarysowaniem. Powierzchnia spania wynosi 120x194 cm, co stworzy miejsce dla dwojga. Pościel możesz mieć zawsze pod ręką – w dedykowanym pojemniku na pościel.

Co wyróżnia narożnik Honey? Przede wszystkim bok, który tworzy wysoki podłokietnik wyściełany dodatkową poduszką – to zapewni nie tylko efektowny wygląd, ale te ergonomiczne podparcie. Drewniane i skośne nogi to jeden z akcentów, które wpisują mebel w trend eko.Cechy szczególne mebla:
• Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Mechanizm w funkcji spania DELFIN wsparty gumowanymi rolkami-zabezpieczenie podłoża przed uszkodzeniem podczas rozkładania
• Łatwy dostęp do pojemnika
• Wyprofilowane i miękkie podłokietniki zapewniają właściwa ergonomię podparcia
• Regulowane zagłówki (zagłówek narożny stały)- zwiększona powierzchnia użytkowania, podwyższone oparcie, komfort użytkowania
• Drewniane nogi - naturalny look mebla wpisuje się w trend eko
• Dostępna równiez wersja lewostronna 20T_3W
Wymiary
Głębokość 200 cm
Szerokość 265 cm
Wysokość 85 cm
Waga 146 kg
Do pobrania