Narożnik Keto 2DL.RECMU – kompaktowa baza wypoczynkowa

Szukasz mebla, na którym odpoczniesz, ale nie chcesz by ociągał uwagę od kominka lub ławy z drewnianym, robionym na zamówienie blatem? Doskonale! Narożnik Keto to prostota formy i dbałość o każdy detal.

Nie da się zaprzeczyć, że rozkładany narożnik wygląda niepozornie, ale potrafi zaskoczyć. To zasługa wypełnienia siedziska i materaca funkcji pianką poliuretanowej o zwiększonej gęstości. Połączenie pianki poliuretanowej z włókniną silikonową w wypełnieniu poduszek oparciowych zapewnia wysoki komfort oparcia i zwiększa trwałość poduszki. Możesz je zdjąć, zyskując większą powierzchnię użytkowania.

Czym jeszcze zachwyca narożnik z funkcją spania? Właśnie miejscem noclegowym, które możesz stworzyć w kilka chwil. Pomoże w tym mechanizm wspomagający rozkładanie. W ten sposób uzyskasz komfortowe miejsce dla dwóch osób – powierzchnię spania równą 122 x 198 cm. W praktycznym pojemniku możesz przechowywać kołdrę i poduszki, których przechowywanie bywa problematyczne.

Narożnik o wymiarach 201 x 92 x 138 cm  zmieści się nawet w niedużym pomieszczeniu tworząc multifunkcyjne miejsce do spania, odpoczynku, ale i przechowywania.

Gładką formę minimalistycznego narożnika przełamują ozdobne poduszki oparciowe z jednym wciągiem. Całość osadzona jest na drewnianych stopkach, które są nieco wyższe, dzięki czemu swobodnie możesz posprzątać również pod meblem.

Narożnik Keto możesz postawić w duecie z równie prostą ławą, ale też doskonale skontrastuje bardziej ozdobne modele, ale też fotele o ciekawej tkaninie tapicerskiej.

Możliwość wyboru układu strony przed pierwszym montażem (prawy/lewy).

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik z możliwością wyboru strony do pierwszego montażu
• Równa powierzchnia spania - komfort użytkowania
• Łatwy dostęp do pojemnika
• Sprawnie i lekko działąjący mechanizm wspomagający rozkładanie - wygoda rozkładania
• Taśma ułatwiająca składanie oparcia
• Zdejmowane poduszki oparciowe - zwiększona powierzchnia użytkowania
• Nieduże gabaryty- możliwość aranżacji w niedużych przestrzeni
• Ozdobne stopki z drewna liściastego
Wymiary
Głębokość 138 cm
Szerokość 201 cm
Wysokość 92 cm
Waga 83 kg
Do pobrania