Narożnik Kopenhaga – idealny do nowoczesnego salonu

Ten efektowny i funkcjonalny mebel sprawdzi się w wielu aranżacjach nowoczesnych, klasycznych i loftowych. Może stanowić centralny punkt salonu, gabinetu, pokoju z aneksem lub kawalerki. Ma dużą powierzchnię do spania, a w ciągu dnia może służyć do siedzenia, dlatego sprawdza się na co dzień i podczas wizyty gości.

Kopenhaga ma podłokietniki wyprofilowane tak, by zmaksymalizować twój komfort wypoczynku. Podobną funkcję pełnią regulowane zagłówki. Dodatkowym atutem jest to, że nie musisz rozkładać mebla, aby zrelaksować się w ciągu dnia. Mechanizm elektrycznego relaksu pozwala na wysunięcie podnóżka. Możesz odpoczywać w pozycji półleżącej.

Wypełnienie narożnika Kopenhaga to pianka PU i sprężyny faliste (siedzisko), pianka HR i pas tapicerski (oparcie), pianka HR (materac). Istnieje możliwość zainstalowania pojemnika na pościel w drugiej części narożnika. Elegancka tkanina obiciowa jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Mebel opiera się na stopkach z tworzywa i metalu. Jego wymiary to: 305 × 87-105 × 185 cm.

Narożnik Kopenhaga będzie punktem centralnym salonu w nowoczesnym stylu. Pasuje zarówno do mebli drewnianych, jak i tych z elementami metalowymi.

 

Cechy szczególne mebla:
- Narożnik z funkcja spania
- Narożnik z regulowanymi zagłówkami
- Funkcja relaksu elektrycznego - mechanizm elektryczny, dzięki któremu zrelaksujesz się w pozycji półleżącej. Podnóżek oraz oparcie fotela rozkłada się za pomocą sensorów zamontowanych w podłokietniku relaksem elektrycznym oraz wejściem USB
- Wyprofilowane podłokietniki zapewniają podparcie dla przedramienia i rąk, a regulowane zagłówki pozwalają przyjąć wygodną pozycję
- Pochylone oparcie i pogłębione siedzisko - uzyskanie optymalnej pozycji do siedzenia
- Narożnik dostępny również w wersji lewostronnej
Wymiary
Szerokość 305 cm
Wysokość 87-105 cm
Głębokość 185 cm
Waga 159 kg
Do pobrania