Narożnik Laro LUX 2DL.RECMU – przytulna strefa relaksu
 

Prosty, kompaktowy, wygodny – taki jest narożnik Laro. Uniwersalny wygląd sprawdzi się w zarówno w salonie, jak i w pokoju młodzieżowym czy gościnnym. Mebel będzie podstawą strefy wypoczynkowej, zapewniając komfort podczas oglądania filmów, czytania książek i spotkań z przyjaciółmi. A wieczorem w mgnieniu oka zmienisz go w przestronne łóżko.

Niewielkie wymiary mebla 201 × 137 cm sprawiają, że zmieści się on również w mniejszych pomieszczeniach i nie zagraci przestrzeni. Dzięki stonowanej kolorystyce narożnik pasuje do wielu aranżacji – współgra m.in. z drewnem, metalem czy elementami chromowanymi. Dobierz praktyczny stolik w ulubionym stylu, a zyskasz funkcjonalne miejsce wypoczynkowe. Wygodne siedzisko, miękkie poduchy oparciowe i mała poduszka ozdobna uprzyjemnią popołudniowy relaks.

Narożnik z funkcją spania to dobra propozycja do wnętrz, które służą jako pokój dzienny oraz sypialnia. Codzienne rozkładanie ułatwia mechanizm rozkładania na podnośnikach. W siedzisku i materacu znajdują się sprężyny bonellowe i pianka, co daje jednolitą powierzchnię spania równą 124 × 201 cm, sprzyjającą odpowiedniej regeneracji. Pojemnik na pościel stanowi dodatkową przestrzeń na kołdrę, poduszki i ciepły koc, który przyda się w chłodny wieczór.

Rozkładany narożnik Laro ma jeszcze jedną zaletę – jest uniwersalny do pierwszego montażu, co oznacza, że możesz wybrać układ strony dopiero, gdy przyjedzie ze sklepu.  

Cechy szczególne mebla:

  • Uniwersalność zestawienia do pierwszego montażu – możliwość wyboru układu strony przed pierwszym montażem (prawy/lewy)
  • Sprężyny bonellowe w siedzisku i materacu funkcji – jednorodna powierzchnia spania
  • Nieduże gabaryty – możliwość aranżacji mniejszych przestrzeni
  • Pojemnik – miejsce do przechowywania
  • Zdejmowane poduszki oparciowe – zwiększona powierzchnia spania
  • Ozdobne stopki tworzywowe – trwałość i estetyka wyglądu