Narożnik Lars – efektowny mebel, który odmieni Twój salon

 

Narożnik Lars o wymiarach 299 x 83 x 187 cm to niezwykle elegancki i komfortowy mebel, który przeznaczony jest do dużego salonu. Salonu, który tętni życiem i jest sercem domu. Taki mebel musi być zatem wytrzymały, elegancki i bardzo wygodny. I te cechy najlepiej opisują narożnik Lars.

 

Narożnik w kształcie litery U posiada bardzo dużą powierzchnią wypoczynkową. Podwyższone i doskonale wyprofilowane oparcie zapewni Ci komfort siedzenia, dopasowując się do sylwetki.

 

W całej powierzchni siedziska zastosowane zostały sprężyny faliste i pianka. Dzięki tym rozwiązaniom narożnik oferuje doskonałą jakość wypoczynku i trwałość. Lars to mebel, na którym z przyjemnością obejrzysz film, poczytasz książkę czy zagrasz w gry planszowe z bliskimi.

 

Narożnik Lars posiada też wygodną w rozkładaniu funkcję spania typu delfin. Możesz więc w prosty sposób uzyskać dodatkowe miejsce do spania o wymiarach 124 x 256 cm w swoim salonie. Materac funkcji obity został tkaniną meblową. Nawet po rozłożeniu wygląda więc estetycznie i ma spójną kolorystykę z całością.

 

Obszerny pojemnik pozwoli Ci przechować pościel, koce czy poduszki ozdobne. Wnętrze salonu będzie więc uporządkowane i schludne.

 

Narożnik Lars zwraca też uwagę ozdobnymi szwami, które podkreślają harmonijny i estetyczny design mebla.

 

Podwyższone, ścięte nóżki nadają bryle lekkość i nowoczesność. Wykonane są z drewna, a ich kolor wybierasz na podstawie wzornika. Określasz też stronę narożnika, rodzaj oraz kolor tkaniny.

 

W komplecie otrzymujesz jedną poduszkę ozdobną widoczną na zdjęciu.

 

Wymiary
Głębokość 187 cm
Szerokość 299 cm
Wysokość 83 cm
Waga 161 kg
Do pobrania