Narożnik AMADO – wygoda i praktyczność dla Twojego salonu

 

Wyobraź sobie spersonalizowaną i idealnie dopasowaną do potrzeb przestrzeń salonu. Stwórz nowoczesne wnętrze, w którym każdy detal odzwierciedla Twój styl i gust.

 

Narożnik AMADO jest esencją współczesnego podejścia do aranżacji wnętrz. Dzięki sprężynom falistym w siedzisku i materacu oferuje wyjątkowy komfort podczas wypoczynku. Stałe i podwyższone oparcie to gwarancja stabilności i idealnego dopasowania do sylwetki. Zapewni ono komfort podczas długich seansów filmowych czy wieczorów z ulubioną książką.

 

Dzięki 5 regulowanym zagłówkom możesz dostosować narożnik AMADO do własnych potrzeb, tworząc optymalne podparcie dla głowy i szyi, co pozwoli Ci idealnie się zrelaksować.

 

Narożnik AMADO ma funkcję spania osadzoną na wózku z gumowanymi rolkami. To rozwiązanie zapewnia nie tylko wygodne rozkładanie, ale także dbałość o Twoje podłogi – eliminujesz ryzyko uszkodzeń podczas użytkowania mebla.

 

Pojemnik to dodatkowa przestrzeń na przechowywanie pościeli, ręczników czy rzadziej używanych ubrań.

 

Ozdobne szwy jednoigłowe i wciągi nadają narożnikowi AMADO wyjątkowy styl, tworząc harmonijny i estetyczny wygląd. Metalowe stopki nie tylko dodają uroku, ale także gwarantują trwałość i wytrzymałość podczas użytkowania mebla.

 

 

Cechy szczególne mebla:

 

●     5 regulowanych zagłówków – możliwość dopasowania do potrzeb

●     Funkcja spania o wymiarach 125 x 188 cm

●     Pojemnik na pościel – dodatkowa przestrzeń do przechowywania

●     Sprężyny faliste w siedzisku i materacu – komfort wypoczynku

●     Stałe i podwyższone oparcie – stabilność kształtu oparcia i dopasowanie do sylwetki

●     Ozdobne szwy jednoigłowe i wciągi – zapewniają trwałość i estetykę

Wymiary
Głębokość 186 cm
Szerokość 246 cm
Wysokość 91/103 cm
Waga 132 kg
Do pobrania