Narożnik Livorno - nowoczesny i stylowy

Szukasz efektownego narożnika do salonu lub pokoju gościnnego? Narożnik Livorno wyróżnia się designem, dopracowanym wzornictwem oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. Sofa posiada funkcję spania z mechanizmem typu delfin, który pozwoli Ci w kilka sekund zamienić stylowy narożnik w wygodne posłanie.

Narożniki Livorno wyróżnia się stylowym kształtem. Efektownie zaokrąglone podłokietniki w połączeniu z wysokim oparciem zachęcają do wypoczynku. Stylowe nóżki o nietypowym kształcie dodają meblu lekkości oraz eleganckiego charakteru.

W siedzisku i oparciu zostały zamontowane sprężyny faliste i pianka z wysoką elastycznością, dzięki czemu narożnik zapewnia najwyższą wygodę podczas siedzenia oraz jednolitą i komfortową powierzchnię spania. Mechanizm typu delfin jest łatwy w obsłudze, a podnośnik gazowy zapewnia szybki dostęp do pojemnika na pościel.

Narożnik Livorno to stylowa propozycja wypoczynku z funkcją spania. Mebel świetnie prezentować we wnętrzach w stylu nowoczesnym oraz w klasycznych aranżacjach.

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Mechanizm rozkładania typu Delfin w bardzo łatwy sposób umożliwia rozłożenie funkcji spania
• Wysokie oparcie zapewnia wyjątkowy komfort użytkownikom
• Stylowe metalowe nóżki nadają lekkości całemu meblowi, oraz podkreślają jego styl
• Narożnik dostępny również w wersji prawostronnej
Wymiary
Głębokość 163-101 cm
Szerokość 271 cm
Wysokość 102 cm
Waga 120 kg
Do pobrania