Stylowe rozwiązanie do klasycznych i nowoczesnych salonów

Jeżeli marzysz o nowoczesnym salonie, wyposażonym w designerskie meble, to narożnik Lizbona II jest dla ciebie. Ten stylowy mebel wypoczynkowy jest wprost wymarzony do aranżacji klasycznych, nowoczesnych i minimalistycznych. Do salonu, sypialni, gabinetu, pomieszczeń typu studio.

Narożnik Lizbona II jest meblem bardzo wygodnym dzięki miękkiemu siedzisku, wysokiemu oparciu i aż pięciu regulowanym zagłówkom. Po rozścieleniu tworzy jednolite, obszerne spanie. Wygodny pojemnik na pościel pozwala na przechowanie poduszek, kołdry i bielizny nocnej. Łatwo rozkłada się do spania.

Wypełnienie stanowi pianka (oparcie, siedzisko i materac) oraz sprężyna falista (siedzisko i materac). Regulowany podłokietnik pozwala na komfortowy wypoczynek o każdej porze dnia. Niewielkie metalowe nóżki sprawiają, że mebel nie wydaje się taki ciężki. Narożnik ma kolor miłej dla oka, zdecydowanej szarości.

Narożnik Lizbona II może być dobrym rozwiązaniem dla osób dysponujących niewielkim metrażem. Jednopokojowe mieszkania z aneksami idealnie nadają się do tego, by postawić w nich taki narożnik. Choć nie jest to mały mebel, zyskujemy na miejscu, mając spanie i kilka miejsc do siedzenia w jednym miejscu.

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik lewostronny z pojemnikiem i funkcją spania
• Sprężyny faliste w siedzisku i materacu czyli całej powierzchni spania - komfortowe i jednorodne spanie
• Duży pojemnik - zwiększona możliwość przechowywania
• 5 regulowanych zagłówków-zwiększona powierzchnia użytkowania oraz podwyższone oparcie - uzyskanie optymalnej pozycji do siedzenia i zwiększenie komfortu użytkowania
• Regulowany podłokietnik- zwiększony komfort podparcia
• Ozdobne przeszycia na oparciu i siedzisku
Wymiary
Szerokość 266 cm
Wysokość 82/95 cm
Głębokość 200 cm
Waga 163 kg
Do pobrania