Narożnik Lugano - elegancki i nowoczesny

Szukasz efektownego narożnika do przestronnego salonu? Narożnik Lugano łączy atuty wynikające z dopracowanego designu, przestronnych rozmiarów oraz najwyższej jakości wykonania. Model świetnie sprawdzi się w większym salonie lub stylowej kawalerce, w której pełnić będzie równocześnie funkcję spania.

Na komfort użytkowania wpływa możliwość regulacji zagłówków oraz oparcia. W stylowo przeszytym siedzisku oraz w oparciach zostały użyte sprężyny faliste oraz elastyczna pianka. Nowoczesny mechanizm pozwala szybko zamienić narożnik w wygodne łóżko o powierzchni 200 × 125 cm.

Obszerna skrzynia pojemnika na pościel stwarza liczne możliwości przechowywania. To dobre miejsce na pościel oraz rzadko używane przedmioty.

Narożnik Lugano wyróżnia się eleganckim i wyrazistym designem oraz wygodnym i głębokim siedziskiem. Całość podtrzymywana jest przez stylowo wygięte nóżki wykonane z metalu. Narożnik świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach oraz jako uzupełnienie klasycznych aranżacji.

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik z funkcją spania
• Pięć zagłówków z pięciostopniową regulacją, oraz regulowany podłokietnik
• Sprężyny faliste w siedzisku w połączeniu z pianką wysoko elastyczną pozwolą na komfortowe spanie na równej powierzchni
• Wygodna powierzchnia spania pozwala zastąpić klasyczne dwuosobowe łóżko
• Piękne pikowania oraz stylowe nóżki tworzą wyjątkowy zestaw, który wpisze się we wnętrza stylowe, a także nada wyjątkowości wnętrzom nowoczesnym
• Narożnik dostępny również w wersji prawostronnej
Wymiary
Głębokość 202-100 cm
Szerokość 272 cm
Wysokość 77-93 cm
Waga 153.5 kg
Do pobrania