Narożnik Mandela III – nowoczesny wymiar relaksu

Odpoczynek – coś, o czym marzymy przez 5 dni tygodnia roboczego i w każdej chwili, w której oddajemy się obowiązkom domowym czy też zawodowym. Jeżeli jednak aranżujesz domową sekcję wypoczynkową, nie może w niej zabraknąć jego – narożnika Mandela III, który tworzy idealne miejsce dla Ciebie i całej rodziny.

Dla nas najważniejszy jest komfort i zadowolenie klientów. Dlatego wyposażyliśmy narożnik w wysokie oparcie, mobilne zagłówki i poduszki lędźwiowe. Odpowiednio wyprofilowane regulowane podłokietniki podwyższają funkcjonalność narożnika w stylu nowoczesnym. Wypełnienie siedziska sprężyną falistą i pianką poliuretanową oraz oparcia z pianki i pasów tapicerskich zapewniają komfort pomimo upływających godzin. Pozornie surowa i masywna bryła, zrównoważona pikowanymi siedziskami zapewni maksimum wygody Tobie i Twojej rodzinie.

Narożnik z funkcją spania w łatwy i szybki sposób przeistoczysz w miejsce noclegowe dla gości. Prosta funkcja rozkładania pozwala na szybkie i wygodne korzystanie pełnej powierzchni wypoczynku równej 136 x 282 cm. Mebel wyposażony w pojemnik na pościel pomoże w przechowywaniu koców i poduszek.

Modułowość narożnika Mandela pozwala na tworzenie indywidualnych konfiguracji według Twoich potrzeb. Przestawiaj pojedyncze elementy i twórz idealną kompozycję, która odpowiada całej rodzinie.

Poduszki dekoracyjne widoczne na zdjeciu nie wchodzą w skład narożnika.

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik z funkcją spania i 2 pojemnikami na pościel
• Odpowiednio wyprofilowane i regulowane podłokietniki - zwiększony komfort i funkcjonalność
• Wysokie oparcie - wygoda podczas chwili relaksu
• Prosta funkcja rozkładania- szybkie i wygodne korzystanie pełnej powierzchni wypoczynku
• Mobilne zagłówki, poduszki podlędźwiowe i regulowane podłokietniki
• Narożnik dostępny również w wersji lewostronnej NA-MANDELA_III_A