Narożnik Milo – klasyka w Twoim salonie

Szukasz idealnego, klasycznego mebla do stonowanego wnętrza, który zaskoczy Ciebie i Twoich gości nie tylko swoim urokiem, ale także funkcjonalnością? Narożnik Milo zachwyci każdego, komu przyjdzie na nim usiąść.

Wiesz czym się wyróżnia narożnik? Jest to mebel z dwoma wysokimi podłokietnikami. Ten efektowny mebel, charakterystyczny dla późnego klasycyzmu, możesz mieć w swoim salonie. Do tego zyskujesz wysokie oparcie z 3 dużymi poduszkami wypełnionymi granulatem silikonowym, który zwiększa miękkość i komfort odpoczynku. Na uwagę zasługuje także siedzisko, w którym znajduje się pianka HR i sprężyny faliste.

W przypadku przedłużającej się wizyty gości możesz rozłożyć przed nimi narożnik z funkcją spania, osiągając powierzchnię równą 124-195 cm. Wystarczy chwycić za uchwyt i wysunąć (typ Delfin). Łatwe? Oczywiście! Do dyspozycji masz także pojemnik na pościel, w którym możesz przechowywać zapasową kołdrę i poduszki na wypadek takich kilkudniowych spotkań.

Ozdobne szwy dwuigłowe podnoszą wytrzymałość szwów oraz oparcia klasycznego narożnika Milo. Zabudowane tkaniną tapicerską plecy mebla umożliwią Ci odsunięcie go od ściany.

 

Narożnik jest dostępny w wersji lewo- i prawostronnej

Cechy szczególne mebla:
• Wysokie oparcie -stabilne podparcie dla pleców
• Miękkie oparcie i siedzisko -zwiększony komfort użytkowania
• Sprężyny faliste w siedzisku-komfort użytkowania
• Plecy tapicerowane
• Pojemnik na pościel
• W poduszkach oparciowych dodatkowa warstwa granulatu silikonowego-zwiększona miękkość i komfort