Narożnik Mantaro – odkryj swój sposób na relaks

Przestrzeń salonu możesz wykorzystać do stworzenia domowej oazy relaksu. Wystarczy, że w jego centrum postawisz narożnik modułowy Mantaro. Wyróżniający się nowoczesną, prostą linią jest idealną bazą do zabawy kolorami i wzorami na poduszkach, narzucie lub zasłonach.

Narożnik pokochają wszyscy domownicy i goście. Za co? Siedzisko wypełnione sprężyną falistą, pianką oraz pianką wysokoelastyczną (HR), która nadaje mu miękkość. Wygodne podparcie pleców w postaci stałego oparcia z pianki i pianki HR oraz za regulowane zagłówki (w modułach 2F i URCBK), które zadbają o odcinek szyjny i głowę. A do tego wszystkiego możesz oprzeć ramię o regulowany podłokietnik.

Narożnik z funkcją spania rozkłada się szybko i wygodnie, dzięki czemu zyskujesz powierzchnię spania równą 131x198 cm. Do dyspozycji masz także pojemnik na pościel, ukryty w module URCBK. To właśnie w nim możesz przechowywać poszewki, zabawki czy ubrania sezonowe.

Na narożnik modułowy Mantaro składają się z moduły: P, 2F, URCBK, P. Taki dobór poszczególnych elementów pozwoli Ci cieszyć się idealnym meblem wypoczynkowym do salonu

Cechy szczególne mebla:
• Sprężyny faliste w siedzisku - komfortowe i jednorodna powierzchnia użytkowania
• Łatwy dostęp do pojemnika
• Stałe oparcie - stabilność kształtu oparcia oraz zwiększona wygoda
• Regulowany zagłówek w modułach 2F, URCBK- zwiększony komfort użytkowania
• Regulowany podłokietnik - zwiększony komfort użytkowania
Wymiary
Waga 149 kg
Do pobrania