Narożnik Nubo 2F.URCBK – wypoczynkowa klasyka


Dom to miejsce, gdzie możesz czuć się swobodnie. Dlatego miło do niego wrócić nawet z dalekich wakacji. Ciężko jednak o całkowite odprężenie bez wygodnego kompletu wypoczynkowego. Nowoczesny narożnik Nubo to dobry kandydat na główny mebel w Twojej strefie relaksu.

Kanapa ma wymiary 242 × 170 cm i już samym wyglądem zachęca do dłuższego posiedzenia w dobrym towarzystwie. Wysokie oparcie wypełnione pianką i pasem tapicerskim zapewnia plecom ergonomiczną pozycję, a wyprofilowane podłokietniki będą doskonałą podpórką dla ramion (i głowy, jeśli skusisz się na poobiednią drzemkę). Ważne jest także to, czego nie widać, a konkretnie wysokoelastyczna pianka HR w siedzisku dająca przyjemną miękkość.

Narożnik z funkcją spania zawsze stanowi dobry wybór. To oczywiste rozwiązanie, gdy masz do dyspozycji jeden pokój służący Ci jako miejsce pracy, rozrywki i nocnego wypoczynku. Ale gdy jesteś szczęśliwym posiadaczem większego mieszkania, również dobrze się sprawdzi – wygodnie przenocujesz na nim gości.

Mechanizm rozkładania typu delfin w mgnieniu oka pomoże Ci zmienić narożnik w komfortowe łóżko. Sprężyny faliste w siedzisku i materacu przekładają się na jednolitą powierzchnię spania o wymiarach 126 × 200 cm. Dwie osoby smacznie się tu wyśpią.

Jeśli nie wiesz, czy wybrać narożnik prawo- czy lewostronny, mamy dobrą wiadomość! Model Nubo jest uniwersalny, więc możesz samodzielnie zmienić układ strony. Ponadto ma on pojemnik na pościel – dodatkowe miejsce do przechowywania zawsze się przyda!

Cechy szczególne mebla:

·         Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem, mechanizm rozkładania typu delfin

·         Mechanizm spania na wózku wsparty gumowanymi rolkami – zabezpieczenie podłoża przed uszkodzeniami podczas rozkładania

·         Uniwersalność zestawienia – możliwość samodzielnej zmiany układu strony (prawy/lewy)

·         Sprężyny faliste w siedzisku i materacu – jednorodna powierzchnia spania

·         W siedzisku dodatkowa warstwa wysokoelastycznej pianki HR – zwiększona miękkość i komfort

·         Pojemnik – zwiększona możliwość przechowywania

·         Stałe i podwyższone oparcie – stabilność kształtu oparcia i dopasowanie do sylwetki

Materac funkcji w tkaninie meblowej – jednorodna powierzchnia spania

Wymiary
Głębokość 170 cm
Szerokość 242 cm
Wysokość 100 cm
Waga 124 kg
Do pobrania