Estetyczny nowoczesny mebel, który sprawdzi się w eleganckim salonie

Narożnik prawy Peru to mebel idealny do aranżacji w stylu nowoczesnym, skandynawskim i loftowym. Bryła narożnika już na pierwszy rzut oka kojarzy się z wystrojem korespondującym ze współczesnymi trendami. Najlepiej sprawdzi się w salonie, eleganckim gabinecie, albo sporej sypialni w otoczeniu nowoczesnych mebli, luster itp.

To praktyczny mebel, którego wykonanie to ukłon w stronę Twojego komfortu. Ma odpowiednio wyprofilowane podłokietniki, na których można się wesprzeć, odchylone oparcie, które sprawia, że siedzenie jest jeszcze wygodniejsze, praktyczny pojemnik na pościel i łatwy system rozkładania typu delfin. To najczęściej używany mechanizm rozkładania w tego typu meblach.

Kluczowym elementem, który decyduje o Twojej wygodzie, jest wypełnienie poszczególnych elementów narożnika. I tak siedzisko ma w sobie piankę HR i sprężyny faliste, oparcie wypełnione jest silikonem i wzmocnione pasem tapicerskim, zaś wypełnienie materaca stanowi pianka i listwy sprężynujące. O estetyce mebla decyduje dobrej jakości tkanina obiciowa i niewielkie stopki z tworzywa. Wymiary powierzchni do spania: 195 × 115 cm.

Narożnik Peru najlepiej komponuje się z nowoczesnymi meblami, podłogami (drewno, estetyczne płytki). Dla podkreślenia wystroju można postawić na dodatki w stylu małych, ozdobnych poduszek.


Cechy szczególne mebla:
- Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
- Pochylone oparcie i pogłębione siedzisko - uzyskanie optymalnej pozycji do siedzenia i zwiększona powierzchnia i wygoda użytkowania
- Wyprofilowane podłokietniki zapewniają podparcie dla przedramienia i rąk
- Narożnik dostępny również w wersji lewostronnej
Wymiary
Głębokość 160 cm
Szerokość 230 cm
Wysokość 102 cm
Waga 150 kg
Do pobrania