Narożnik Peru podniesie wizualną atrakcyjność twojego salonu

Narożnik Peru to mebel komfortowy i nowoczesny. Jest praktyczny i funkcjonalny, dlatego może okazać się niezbędnym meblem wypoczynkowym do Twojego salonu, sypialni czy gabinetu. Pasuje do aranżacji w stylu nowoczesnym, loftowym i skandynawskim. Może być prawdziwą ozdobą salonu, a przy niebanalnych dodatkach stworzyć klimat, dzięki któremu chętniej będziesz wracać do domu.

Wygoda i styl - to pierwsze słowa, jakie kojarzą się z narożnikiem Peru. To idealnie miejsce na komfortowy wypoczynek, ale też doskonałe dodatkowe siedzisko, gdy zaprosisz do domu gości. Praktyczny pojemnik może przechować nie tylko pościel, ale i koce, a mechanizm rozkładania typu delfin ułatwi cowieczorne rozścielanie łóżka.

Wypełnienie narożnika lewego Peru stanowią: pianka HR i sprężyna falista (siedzisko), silikon i pas tapicerski (oparcie) oraz listwy sprężynujące i pianka (materac). Atrakcyjnego wyglądu tej dość sporej bryle dodaje elegancka tkanina obiciowa i stopki z tworzywa. Wymiary mebla: 230 × 160 × 102 cm, powierzchnia spania: 195 × 115 cm.

Narożnik Peru podkreśli nowoczesny, przemyślany wystrój salonu. Szczególnie jeśli dobierzesz dodatki pod kolor obicia lub kontrastujące z nim w ciekawy sposób.


Cechy szczególne mebla:
- Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
- Pochylone oparcie i pogłębione siedzisko - uzyskanie optymalnej pozycji do siedzenia i zwiększona powierzchnia i wygoda użytkowania
- Wyprofilowane podłokietniki zapewniają podparcie dla przedramienia i rąk
- Narożnik dostępny również w wersji prawostronnej
Wymiary
Głębokość 160 cm
Szerokość 230 cm
Wysokość 102 cm
Waga 150 kg
Do pobrania