Narożnik Rido New – klasa sama w sobie

Jeżeli jesteś w trakcie aranżacji salonu, to na pewno jego nieodłącznym elementem jest mebel wypoczynkowy na którym zmieści się cała rodzina. Jedną z propozycji jest narożnik Rido New, który zachwyci połączeniem klasyki i nowoczesności, tworząc ponadczasową bryłę.

Komfortowy wypoczynek to coś, o czym marzy każdy z nas. Dlatego postaraliśmy się, by oferowany narożnik do salonu spełniał nasze oraz Twoje oczekiwania. Siedzisko wypełnione pianką wysokoelastyczną i oparcie z silikonu, wzmocnione pasem tapicerskim, tworzy duet, który czyni narożnik wymarzoną strefa wypoczynku.             

To jeszcze nie wszystko! Narożnik z funkcją spania rozkłada się szybko i wygodnie, co pozwoli w ciągu kilku chwil stworzyć dodatkowe miejsce noclegowe dla rodziny lub przyjaciół. Powierzchnia spania równa 124 x 189 cm wystarczy do przenocowania 2 dorosłych osób. Pojemnik na pościel to nieoceniona pomoc w przechowywaniu poduszek, koców i odzieży sezonowej.

Na narożnik modułowy składają się moduły: 2,5F, OTM/BK i OTM. Ich odpowiednie zestawienie sprawia, że mebel jest wygodny, funkcjonalny i stylowy. Każdy znajdzie w nim ulubioną część, na której najlepiej się wypoczywa: narożnik, otomana czy bok z podłokietnikiem – co wybierzesz? Możesz dopasować go do swoich potrzeb! W salonach można dokonać personalizacji mebla.

Narożnik Rido New to doskonały reprezentant klasyki, jeżeli więc szukasz takiego mebla do swojego salonu – polecamy go serdecznie!


 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Ozdobne szwy dwuigłowe - zwiększona wytrzymałość szwów
• Miękkie oparcie i siedzisko - zwiększony komfort użytkowania
• Nóżki drewniane - estetyka i wytrzymałość
• Tył tapicerowany - estetyka wykonania
• Narożnik dostępny w wersji prawostronnej NA_RIDO NEW_2.5F_L-OTM/BK