Narożnik Sand II – skandynawska elegancja i funkcjonalność

Jeżeli, tak jak my, lubisz błogi odpoczynek w zaciszu swojego domu, to na pewno masz swój ulubiony kącik relaksu. To wygodny fotel, łóżko, hamak, a może… narożnik Sand II? Mebel wypoczynkowy wyróżnia się ponadczasową stylistyką i właściwościami technicznymi, za które go pokochasz.

Jakimi? Między innymi wygodnym siedziskiem wypełnionym sprężynami falistymi i pianką poliuretanową. To samo połączenie znajdziesz w materacu funkcji, z którym stworzy jednolitą powierzchnię spania. Podczas codziennego użytku docenisz piankowe oparcie z pasem tapicerskim, które zakończone jest regulowanymi zagłówkami (zagłówek narożny stały). Za ich pomocą możesz dopasować narożnik do swojego wzrostu, ciesząc się optymalnym oparciem na każdym odcinku kręgosłupa.

Co sprawia, że jest funkcjonalny? Narożnik z funkcją spania rozkłada się szybko i łatwo dzięki mechanizmowi typu Delfin. Zakończony gumowymi rolkami zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniami. Po rozłożeniu otrzymujesz powierzchnię spania równą 120x194 cm. Łatwy dostęp do zawartości pojemnika na pościel ułatwia przygotowanie posłania.

Narożnik do salonu Sand II to stylowa propozycja, która ozdobi wnętrze mieszkania. Zachwyci przede wszystkim prostą formą oraz drewnianymi, skośnymi nóżkami, dzięki czemu wpisuje się w styl skandynawski.  Możesz wybrać także praktyczne nóżki z tworzywa sztucznego.

 

Cechy szczególne mebla
• Narożnik z funcją spania i pojemnikiem na pościel
• Sand II idealnie wpisuje się w modny trend skandynawski
• Mechanizm w funkcji spania DELFIN wsparty gumowanymi rolkami-zabezpieczenie podłoża przed uszkodzeniem podczas rozkładania
• Łatwy dostęp do pojemnika
• Regulowane zagłówki (zagłówek narożny stały) - zwiększona powierzchnia użytkowania, podwyższone oparcie , zwiększenie komfortu użytkowania
• Nóżki w opcji do wyboru: naturalne drewno lub tworzywo
• Miękkie siedzisko oraz oparcie zapewnia doskonały wypoczynek
• Dostępna również wersja prawostronna 3W_2OT
Wymiary
Szerokość 265 cm
Wysokość 85 cm
Głębokość 200 cm
Waga 146 kg
Do pobrania