Narożnik Tiffi - salonowy niezbędnik

Poszukujesz stylowego, ponadczasowego mebla wypoczynkowego do salonu? Narożnik Tiffi to godny reprezentant gustu lokatorów. Prosta konstrukcja, funkcjonalne rozwiązania i praktyczna powierzchnia spania to cechy, za które go pokochasz.

Siedzisko wypełnione sprężynami falistymi i pianką zapewnia wysoki poziom komfortu podczas codziennego wypoczynku. Podparcie kręgosłupa zapewnia delikatnie odchylone oparcie z ruchomymi zagłówkami. O podparcie ramion zadbają regulowane podłokietniki, które możesz dopasować do swoich potrzeb.

Szeroką otomanę uwielbiają dzieci - to doskonałe miejsce do zabawy maskotkami. Również dorośli doceniają ją za możliwość wygodnego usadowienia się podczas długich seansów filmowych - zmieszczą się na niej nawet 2 dorosłe osoby. W tym elemencie kryje się duży pojemnik na pościel, w którym możesz przechowywać poduszki i kołdrę.

Po rozłożeniu narożnika Tiffi z funkcją spania zyskujesz powierzchnię o wymiarach 132x233 cm - to idealne miejsce dla dwojga.  Jego rozkładanie ułatwi wózek wjazdowy, na którym kryje się równa powierzchnia z pianki tapicerskiej i sprężyny falistej.

Jeżeli zależy Ci na estetycznie wykonanym meblu, to narożnik Tiffi zachwyci Cię pikowaniami na siedzisku.

Dostępna wersja lewo i prawostronna.

 

Cechy szczególne mebla:
- Narożnik lewostronny z funkcją spania
- Bardzo duża powierzchnia spania pozwoli na komfortowy wypoczynek.
- Wypełnienie siedziska sprężynami falistymi w połączeniu z wysokiej jakości pianką PUR zapewnia wygodę użytkowania.
- Wygodne siedzisko i oparcie z regulowanym zagłówkiem pozwolą się zrelaksować.
- Bardzo duży pojemnik na pościel dodatkowo podnosi funkcjonalność mebla.
- Dostępna równiez wersja prawostronna
Wymiary
Głębokość 170 cm
Szerokość 293 cm
Wysokość 102 cm
Waga 140 kg
Do pobrania