Narożnik Toledo – komfort w nowoczesnym salonie

Jeżeli jesteś w trakcie urządzania mieszkania, to na pewno stajesz przed wyzwaniem urządzenia przytulnej przestrzeni salonu. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie i wiemy, że najlepiej sprawdza się tutaj duża sofa lub narożnik. Toledo sprawdzi się w dużej przestrzeni, wydzielając strefę relaksu.

Co wpływa na wysoki poziom komfortu? Konstrukcja i wykorzystane materiały. Dlatego w nowoczesnym narożniku znajduje się sprężyna falista i pas tapicerski w siedzisku praz pianka poliuretanowa w oparciu i funkcji spania. Miękkie siedzisko oraz oparcie sprawdzą się podczas długich maratonów filmowych, spotkań towarzyskich i wieczornego relaksu. Regulowane zagłówki oraz podłokietniki możesz dopasować do swoich potrzeb i preferencji.

Taka lekka wizualnie konstrukcja kryje w sobie funkcjonalne rozwiązania. Narożnik z funkcją spania rozkłada się szybko i wygodnie, a wtedy ukazuje się powierzchnia spania równa 127 x 224 cm. Zastanawiasz się jak przechowywać pościel? Mebel wypoczynkowy posiada pojemnik na pościel, podzielony na lewą i prawą sekcję, co pomoże w utrzymaniu porządku w przechowywanych rzeczach.

Narożnik Toledo zachwyca ozdobną kedrą, zgrabnymi podłokietnikami, które podkreślają lekkość bryły oraz ozdobnymi, smukłymi nóżkami z metalu. Ten mebel pokochały miliony – a Ty? Przekonaj się.

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik lewostronny z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Miekkie siedzisko i oparcie - zwiększony komfort użytkowania
• Regulowane zagłówki oraz podłkietniki- zwiększona wygoda i funkcjonalność mebla
• Ozdobne przeszycia kedrą
• Smukłe podłkietniki - dodające uroku
• Ozdobne metalowe stopki - trwałość i estetyka wyglądu
• Narożnik dostępny również w wersji prawostronnej NA-TOLEDO-PRAWY
Wymiary
Szerokość 260/286 cm
Wysokość 75/92 cm
Głębokość 176 cm
Waga 149.4 kg
Do pobrania