Narożnik Torn LUX 2DL.RECMU – funkcjonalny wypoczynek


Chcesz wymienić meble wypoczynkowe w salonie? Postaw na wygodę, którą zapewnia nowoczesny narożnik Torn. Ten wielofunkcyjny mebel będzie komfortowym miejscem do siedzenia w ciągu dnia, a wieczorem szybko zamienisz go w przestronne łóżko!

Narożnik nie zajmuje dużo przestrzeni, wiec możesz postawić go nie tylko w salonie, lecz także w pokoju młodzieżowym czy gościnnym. Doskonale sprawdzi się też w niewielkiej kawalerce. Kompaktowe wymiary wynoszące 221 × 145 cm czynią mebel niezwykle ustawnym. Jeśli nie wiesz, na jaki model się zdecydować – prawo- czy lewostronny, mamy dobre wieści. Torn jest uniwersalny do pierwszego montażu, co oznacza, że możesz wybrać układ strony dopiero, gdy będzie w Twoim mieszkaniu!

Wspaniale rozsiąść się na narożniku po długim dniu i cieszyć spokojną lekturą lub wciągającym filmem. To również idealny kompan wszelkich spotkań w dobrym towarzystwie. Wygodę gwarantują gościom miękkie poduchy oparciowe oraz 2 poduszki ozdobne. Zadbaj tylko o pyszne przekąski, a nikomu nie będzie spieszyło się do domu!

Regenerację w ciągu nocy gwarantuje powierzchnia spania równa 140 × 221 cm – nawet wysoka osoba porządnie się tu wyśpi. Siedzisko i materac wypełnione są sprężynami typu bonell  i pianką, co daje jednorodną płaszczyznę sprzyjającą wypoczynkowi. Mechanizm rozkładania na podnośnikach pomoże Ci zmienić kanapę w pełnowymiarowe łóżko dla dwojga.

 

W przypadku modelu Torn masz też zapewnione miejsce na pościel w postaci dużego pojemnika. Spokojnie zmieścisz tam dodatkowe tekstylia czy ciepły koc, którym okryjesz się w chłodny wieczór.

 

Cechy szczególne mebla:

·         Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem, mechanizm rozkładania na podnośnikach, 3 poduszki oparciowe, 2 poduszki ozdobne

·         Uniwersalność zestawienia do pierwszego montażu – możliwość wyboru układu strony przed pierwszym montażem (prawy/lewy)

·         Sprężyny bonellowe o wysokości 13 cm w siedzisku i materacu funkcji – jednorodna powierzchnia spania

·         Nieduże gabaryty – zwiększona możliwość aranżacji niedużych przestrzeni

·         Pojemnik – dodatkowa możliwość przechowywania

·         Zdejmowana poduszka oparciowa – zwiększ

Wymiary
Głębokość 145 cm
Szerokość 221 cm
Wysokość 87 cm
Waga 105 kg
Do pobrania