Narożnik TULON LUX 3DL.RECMU – luksusowy wypoczynek

Nie możesz decydować się pomiędzy sofą, a narożnikiem? A co byś powiedziała, gdyby narożnik Tulon odznaczał się maksymalnym komfortem sofy oraz funkcjonalnością narożnika? Oczywiście, że byś go wybrała, zyskując w ten sposób miejsce do odpoczynku, spotkań z rodziną i znajomymi oraz zapasowe miejsce noclegowe dla gości.

Aby dać Ci maksymalny komfort na co dzień nowoczesny narożnik do salonu został wypełniony sprężyną falistą i pianką, która znajduje się zarówno w siedzisku, jak i materacu funkcji. Połączenie pianki oraz włókniny silikonowej, które uzupełnia 4 duże poduszki oparciowe, zapewnia optymalne i ergonomiczne podparcie pleców. Możesz zdjąć poduszki i dodatkową poduszkę dystansową, ciesząc się jeszcze większą powierzchnią użytkową. O ramiona zadba wydłużony, podwyższony podłokietnik o prostej i równej powierzchni.

Narożnik z funkcją spania to rozwiązanie dla tych, którzy często mają gości i chcą im zapewnić komfortowy nocleg. Automat ułatwiający rozkładanie w ciągu kilku chwil tworzy powierzchnię spania równą 138x199 cm. Jednolite wypełnienie oraz wydłużona powierzchnia spania sprawia, że to wygodna przestrzeń dla dwojga. Pościel możesz mieć zawsze pod ręką – przechowuj ją w dedykowanym pojemniku.

Narożnik Tulon to nie tylko wysoki poziom wygody, ale także stylu. Wyrażają to ozdobne przeszycia w poduszkach oparciowych oraz drewniane stopki, na których oparty jest mebel.

Możliwość wyboru układu strony przed pierwszym montażem (prawy/lewy)Istnieje możliwość wykonania mebli w innej tkaninie, zgodnie ze wzornikiem i cennikiem dostępnym w punkcie sprzedaży.

Tulon - wymiary
Szerokość 230 cm
Wysokość 90 cm
Głębokość 141 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Długość powierzchni spania 199 cm
Szerokość powierzchni spania 138 cm
Szerokość siedziska 174/199 cm
Wysokość siedziska 45 cm
Głębokość siedziska 56 cm
Funkcja spania tak
Orientacja uniwersalny
Pojemnik na pościel tak
Materiał obicia tkanina
Podłokietnik tak
Poduszki dekoracyjne nie
Sposób rozkładania automat DL
Wypełnienie siedziska pianka/sprężyna falista
Ilość poduszek oparciowych 4
Nici ozdobne tak
Poduszka oparciowa tak
Rodzaj podłokietnika stały
Rodzaj stopek drewno
Wypełnienie materaca pianka/sprężyna falista
Wypełnienie poduszek oparciowych pianka cięta/silikon
Wysokość podłokietnika 60/64
Zagłówek nie
Atuty produktu
tkanina hydrofobowa
Wykorzystane materiały
wyposażenie siedziska
wyposażenie oparcia
opcje specjalne