Praktyczny narożnik do nowoczesnego salonu

Narożnik Vena to wyjątkowo efektowny mebel wypoczynkowy, który sprawdzi się w wielu aranżacjach, a w szczególności w pomieszczeniach o wystroju nowoczesnym. To prawdziwa ozdoba salonu. Modny design przyciąga uwagę, a ciepła kolorystyka nadaje wnętrzu domowej, przytulnej atmosfery.

Patrząc na narożnik Vena od razu wiemy, że mamy do czynienia z meblem niezwykle funkcjonalnym i wygodnym. Poduchy oparciowe dają wytchnienie podczas długiego siedzenia, praktyczne szerokie podłokietniki pozwalają na komfortowe użytkowanie, podobnie jak regulowana manualnie głębokość siedziska.

Narożnik Vena jest wygodny zarówno do spania i siedzenia, a to dzięki ergonomicznym poduchom oparciowym i wypełnieniu poszczególnych części łóżka. Materac, siedzisko i oparcie wypełnione są elastyczną pianką PU, a siedzisko dodatkowo zawiera sprężynę falistą. Metalowe nóżki dodają meblowi lekkości. Narożnik ma ciepły, beżowy kolor.

Kolor narożnika pozwala na zaaranżowanie go z innymi meblami utrzymanymi w naturalnych barwach. Jasne drewno, brązy, lub dla kontrastu mocna czerwień z pewnością zgrają się z neutralnym kolorem narożnika.

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik prawostronny z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Miękkie oparcie i siedzisko
• Szeroka, wygodna otomana
• Funkcjonalne poduchy oparciowe pozwalają na regulację głębokości siedziska zapewniając wysoki komfort użytkowania
• Narożnik dostępny również w wersji lewostronnej
Wymiary
Szerokość 274 cm
Wysokość 87/106 cm
Głębokość 177 cm
Waga 133.5 kg
Do pobrania