Narożnik Violet – zachwyca stylem

Wybrałeś już obrazy, wazony, dywan i świece do swojego salonu, ale wciąż nie możesz znaleźć odpowiedniego mebla wypoczynkowego? Narożnik Violet to doskonały wybór!

Siedzisko i materac funkcji zostały jednolicie wypełnione sprężyną bonell i pianką poliuretanową. Na oparcie składa się stabilna podstawa wzmocniona pasem tapicerskim oraz poduszki oparciowe wypełnione silikonem i pianką. Regulowane zagłówki (zagłówek narożny stały) pozwolą Ci dopasować mebel do swojego wzrostu, dzięki czemu odciążysz kark podczas długiego oglądania telewizji.

Narożnik Violet posłuży Ci nie tylko podczas codziennego użytkowania, ale stworzy dodatkowe miejsce noclegowe dla gości. Narożnik z funkcją spania rozkłada się szybko i wygodnie dzięki funkcji Puma. Na jego zakończeniach umieszczono gumowe rolki, które zabezpieczą podłoże przed zarysowaniem. Po rozłożeniu zyskujesz powierzchnię spania równą 140x196 cm. Praktyczny pojemnik na pościel może posłużyć także jako schowek na prezenty lub ozdoby sezonowe.

Chciałbyś mieć wpływ na wygląd mebla? Dajemy Ci taką możliwość! Narożnik do salonu posiada możliwość koordynacji tkanin, dzięki czemu dobierzesz je pod swój gust i dopasujesz do wnętrza.

Narożnik Velvet będzie ozdobą każdego wnętrza. Solidna konstrukcja osadzona jest na estetycznych, drewnianych nóżkach, które podkreślają styl mebla Taki dobór materiałów wpisuje się w eko trendy.Cechy szczególne mebla:
• Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Mechanizm w funkcji spania PUMA wsparty gumowanymi rolkami-zabezpieczenie podłoża przed uszkodzeniem podczas rozkładania
• Narożnik Violet posiada możliwość koordynacji tkanin, wpasuje się idealnie do każdego wymagającego wnętrza
• Łatwy dostęp do pojemnika
• Regulowane zagłówki (zagłówek narożny stały) - zwiększona powierzchnia użytkowania, podwyższone oparcie, komfortu użytkowania
• Miękkie siedzisko oraz oparcie zapewnia doskonały wypoczynek
• Nóżki - materiał naturalne drewno idealnie wpisuje się w trend EKO.
• Dostępna wersja prawostronna 2R_2OT
Wymiary
Szerokość 254 cm
Wysokość 95 cm
Głębokość 196 cm
Waga 151 kg
Do pobrania