Nóż do skrobania Fiskars – wygodne ostrze do obierania warzyw

Doświadczony kucharz ma nóż na każdą okazję – odpowiednio ukształtowane ostrza nie tylko przyspieszają obróbkę składników, ale i zapewniają maksymalny komfort pracy. Jeśli więc w swojej kuchni często sięgasz po warzywa, polecamy Ci profesjonalny nóż do skrobania Fiskars.

Ostrze o długości 7 cm ze stali nierdzewnej doskonale radzi sobie z obieraniem czy zeskrobywaniem skórki z owoców i warzyw. Oczywiście sprawność posługiwania się ostrzem zależy również od rękojeści. Nóż Fiskars wyposażony jest w uchwyt z tworzywa typu SoftGrip, które zapewnia stabilny chwyt i zapobiega wyślizgnięciu z dłoni. Ergonomiczna rączka sprawia, że nawet po obraniu kilku kilogramów ziemniaków nie odczujesz bólu dłoni. Nóż utrzymany jest w stylistyce typowej dla fińskiej marki – elegancki czarny uchwyt ozdobiony jest pomarańczowym detalem, a logo producenta widoczne na ostrzu świadczy o oryginalności produktu.

Poręczny i niezwykle ostry nóż do skrobania warzyw zajmie honorowe miejsce w Twoim kuchennym przyborniku. Za jego pomocą nie tylko sprawnie usuniesz skórkę, ale i pokroisz owoce i warzywa na małe cząstki, a także usuniesz pędy i „oczka” z ziemniaków czy oczyścisz grzyby.

Fiskars - wymiary
Długość 7 cm
Waga 0.057 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Fiskars
Pozostałe informacje
Materiał stal/tworzywo sztuczne