Nóż kuchenny – podstawą wyposażenia każdej kuchni

Uniwersalny nóż to produkt, który doceni w swoim wyposażeniu każdy amator gotowania w komfortowych warunkach. Jego niepodważalnym atutem jest stal nierdzewna oraz ostrość, które pozwolą na cięcie większości produktów w sposób pewny i szybki. Ostry nóż kuchenny, wyposażony w wygodną rękojeść, nie miażdży i ułatwia precyzyjne, ale przede wszystkim bezpieczne krojenie. Specjalnie zaprojektowane ostrze umożliwia bezproblemowe siekanie dużej ilości artykułów spożywczych, bez względu na ich gabaryty oraz pozostałe właściwości.

 

Przykład niezawodnego i trwałego noża na miarę oczekiwań

Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej nóż, to oprócz wygody użytkowania, także minimalistyczny i elegancki design, dzięki któremu narzędzie będzie prezentować się wyjątkowo efektownie na tle pozostałego wyposażenia nowoczesnej kuchni. Świetnie leży w dłoni, dzięki czemu korzystanie z noża będzie bezpieczne i dostarczy przyjemności podczas kulinarnych działań. Każda kuchnia nabierze funkcjonalności jeśli znajdzie się w niej praktyczne i estetycznie prezentujące się narzędzie, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagającego miłośnika przyrządzania posiłków.

 

 • Linia noży kuchennych przeznaczona jest dla koneserów nowoczesnego designu, poszukujących produktów o najwyższej jakości.
 • U nasady rękojeści noży zostały zamieszczone ułatwiające pracę symbole, podpowiadające, który nóż należy wybrać do precyzyjnej pracy szefa kuchni, krojenia warzyw, chleba czy wędlin, co ułatwi i przyspieszy pracę.
 • Wybór odpowiedniego noża staje się prostszy niż kiedykolwiek.
 • Do modelu została wprowadzona rękojeść z bardziej odpornego niż drewno tworzywa ABS, a ostrza wykonano z najlepszej jakości stali nierdzewnej.
 • Producent GERLACH.
 • Gerlach - wymiary
  Długość 20 cm
  Waga 0.23 kg
  Do pobrania
  Producent produktu:
  Gerlach S.A.
  Pozostałe informacje
  Materiał stal nierdzewna, tworzywo