Nóż szefa kuchni Fiskars Functional Form - dla gotujących z pasją

Ostry i wygodny nóż to podstawa w każdej kuchni. Niemal w każdym daniu, jakie przygotowujemy trzeba coś posiekać, pokroić czy poszatkować. Nie da się tego szybko i sprawnie zrobić bez odpowiednich narzędzi. Z pomocą przychodzi wielozadaniowy nóż szefa kuchni, dzięki któremu gotowanie będzie jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Szerokie i długie na 12 cm ostrze jest najlepsze do krojenia i siekania, ponieważ chroni nasze palce podczas szybkiego cięcia na desce. Idealnie sprawdzi się do twardych warzyw, orzechów czy mięs. Miękkie i delikatne produkty, również nie będą stanowiły problemu dzięki ostrzu, które zostało wyszlifowane z najwyższą precyzją. Aby zachować ostrość noża, pamiętaj o regularnym ostrzeniu.

Noże Fiskars Functional Form to z pewnością wysoka jakość wykonania, która będzie nam służyła przez lata. Wygodna, wyprofilowana rączka zapewnia pewny chwyt, niezwykle ważny przy używaniu ostrych narzędzi.

W ofercie na stronie brw.pl oraz w salonach stacjonarnych znajdziesz więcej produktów z serii Functional Form. Stwórz swój własny zestaw niezawodnych narzędzi, lub sprezentuj komuś praktyczny a zarazem ciekawy prezent. Aby noże zachowywały swoją ostrość na dłużej, pamiętaj aby nie myć ich w zmywarce.

Wymiary
Waga 0.078 kg
Do pobrania